EthereumHaberler

Vitalik Buterin, Ethereum Topluluğundan Kendisini Eleştirmesini İstedi: İşte En Çok Şikayet Edilenler!

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada kullanıcıların kendisini eleştirmesini talep etti.

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin kısa süre önce attığı bir Tweet’te, ETH topluluğundan kendisiyle aynı fikirde olmadıkları bazı görüşlerini belirtmelerini istedi.

Ethereum core geliştiricisi Tim Beiko, Buterin’e verdiği cevapta gizlilik konusunda iyi bir çözümü zamanında piyasaya sürmenin mümkün olmayabileceğinden korktuğunu belirtti.

Ethereum Vakfı Mühendisi, Buterin’in Politik Konulara Mesafeli Yaklaşmasını Eleştirdi

Ethereum Vakfı’na 2016 yılında katılan yazılım mühendisi Hudson Jameson, Buterin’in siyasi konulardan kaçınmasının bir hata olduğuna inanıyor, Jameson’a göre her şey giderek politize hale geliyor.

Melek yatırımcı Mariano Conti, Buterin’in insan ömrünü uzatma fikrine katılmıyor. Conti, insanların bu gezegende sadece “kısa bir süre” yaşadıkları gerçeğiyle barışmaları gerektiğini düşünüyor.

“Dogecoin’e Destek Vermek Hataydı”

Ethhub.io kurucu ortağı ve Ethereum’un önde gelen kurucularından Anthony Sassano, Dogecoin’e meşruiyet kazandırmanın bir hata olduğuna inanıyor. Sassano, DOGE’un kendisinin bir dolandırıcılık olduğuna inanmasa da, Dogecoin’i sadece bireysel yatırımcıların paralarını ellerinden almak için kullanılan bir araç olarak görüyor.

Bilindiği üzere Vitalik Buterin, geçtiğimiz Ağustos ayında yeniden kurulan Dogecoin Vakfı’nın yönetim kuruluna katılmıştı.

Bazı Twitter kullanıcıları ise Buterin’in ana akım medyaya sürekli olarak kripto paralar ve Ethereum’un bir kumar aracı olarak yansıtmasını eleştirdi. Kullanıcılara göre medyaya verilen bu tür demeçler, kripto paraların hali hazırda sıradan insanları ikna etmesinde yaşadığı sorunları daha da derinleştiriyor.

Birtakım kullanıcılar ise ETH için yapılacak güncelleştirmelerin net bir zaman planına sahip olmamasını eleştirdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Murat

Klipto hepside bir dolandiricilik liktir sahtekarlık bir kurar dan başka bişey değil devletlerin derhal bunlara yasak koyması gerek geleceğin dijital parası olamaz bitcoin sahtekarliktan başka bişey değil üç beş zengin Ka…Co..elinde bu iş insanlara somurmekten başka bişey değil


Başa dön tuşu