AltcoinAnaliz

Waves’de Geri Çekilmenin Sebebi Ne?

Hangi Bölgelere Geri Çekilmeler Olabilir?

Waves’in kurucusu Sasha Ivanov, WAVES fiyat düşüşünün arkasındaki etmenin Waves destekli Neutrino protokolü aracılığıyla çıkarılan bir stablecoin olan Neutrino Dollar (USDN) sebebiyle olduğunu dile getirdi.

Bununla beraber USDN’nin 30 Mart tarihinden bu yana yaklaşık %30 oranında düşüşü aşağıdaki 4 saatlik zaman dlimindeki grafikte görülmektedir.

Waves’i teknik olarak ele aldığımızda 23 Şubat tarihinden bu yana başlatmış olduğu momentum ile beraber 14 dolar seviyelerinden düşen trend yapısını yükseliş trend market yapısına çevirerek en önemli direnç bölgelerinden ilk önce 35.7 dolar daha sonra 42.32 dolar seviyelerini kırması ile yeni ath seviyesi olan 63.76 dolar bölgesine ulaştığı görülüyor.

Şu anki fiyata baktığımızda ise EMA 50-100 ve 200 günlük hareketli ortalamaların henüz altında kapanış yapmadığını görmekteyiz.

Fakat en önemli 34.40 dolar destek seviyesinin kırıldığı görülüyor. Bunun altında yapacağı 4 saatlik kapanışlar ile beraber hem ema 50 bölgesi olan hem de alt destek seviyelerine denk gelen 30 ve 25 dolar seviyeleri takip edilebilir.

Aynı zamanda bu destek seviyelerinden bir tanesi 24 Ocak tarihinden bu yana gelen impulsive hareketin düzeltme bölgesi olan fib 0.618 seviyesine denk gelmektedir.

Yükseliş dalgası görülebilmesi için satış baskısının hacimli olması nedeni ile ilk önce bu satış hacminin etkisinin azalması ve bu düzeltme seviyeleri olarak belirtilen bölgelerden tepki alımlarının gelmesi gerekecektir.

Bu bölgelerden gelecek olan alımlar ile beraber tekrardan direnç seviyelerine bir impulsive hareket görebilmemiz olası olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Murtaza

Ben aldım ondan çıkma haaa batirmadan sakin

Anonim

Ne zaman aldın kardeş 60 dolarda mi aldın


Başa dön tuşu