HaberlerXRP

Western Union, Ripple’ın Yeni Ortağı Mı Oluyor?

Western Union'ın MoneyGram hisselerine talip olması haberinin ardından Ripple ile ortak olabileceği ihtimali kripto camiasında büyük yankı uyandırdı.

Yapmış olduğu ortaklıklarla adından sıkça söz ettiren Ripple şirketinin 300’ü aşkın ortak sayısına bir yenisini daha ekleyebileceği ihtimali şu sıralar kripto camiasının gündeminde. Ripple’ın 2019’da MoneyGram ile ortak olmasının ardından XRP’nin kullanım alanı ve tanınırlığı da ciddi oranda artmıştı.

Son edinilen bilgilere göre dünya çapında bir Amerikan finansal hizmetler ve iletişim şirketi olan Western Union MoneyGram hisselerine talip oldu. Henüz söz konusu Amerikan şirketinin MoneyGram’la anlaşıp anlaşmayacağı netlik kazanmış değil ancak bu ihtimal gerçekleşirse Western Union Ripple’ın yeni ortaklarından biri haline gelebilir.

Çünkü Ripple geçtiğimiz sene MoneyGram’la ortak olurken şirketin yüzde 10’luk hisseleri için 50 milyon dolarlık yatırım yapmış ve MoneyGram Ripple’in sınır ötesi çözümlerini (ODL) kullanmaya başlamıştı. Bu sebeple henüz ihtimal dahilinde olan ortaklık haberi bile XRP kullanıcılarının heyecanlanmasına yetti.

Bununla birlikte haberin sosyal medyada yankı bulmasının ardından MoneyGram hisseleri 1 günde yüzde 6’dan fazla artış yaşadı ve şirketin değeri 164 milyon dolara ulaştı.

Bakalım önümüzdeki günlerde netleşmesi beklenen ortaklık haberi XRP için nasıl sonuçlar doğuracak?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu