HaberlerXRP

Whale Alert’tan Ripple (XRP) Alarmı!: 64.000.000 Adet XRP Kimliği Belirsiz Bir Cüzdana Aktarıldı.

Yılın son saatleri yaşanırken yeni balina alarmları gelmeye devam ediyor.

XRP’nin 2019’u aşağı yukarı yüzde 46’lık bir düşüşle kapatmasına saatler kala Twitter’dan yeni bir balina alarmı yapıldı. Whale Alert tarafından yapılan bildirimde yaklaşık 12.5 milyon dolar değerindeki 64.000.000 XRP’nin Bithumb borsasından kimliği belirsiz bir cüzdana transfer edildiği duyuruldu.

Zaman zaman bu tür yüksek meblağlı kripto para aktarımlarının yapılması aslında piyasaların çok da yabancı olmadığı bir durum. Nitekim balinalar kimliği belirsiz cüzdanları kullanarak yüklü miktarda paralar aktararak sık sık gündeme geliyor ve piyasaların hareketlenmesine sebep oluyorlar.

Bu ve benzer balina haberleri bir yana Ripple’ın yaptığı onca yatırım ve iş ortaklığına rağmen XRP’nin bu gelişmelerden olumlu şekilde etkilenmemesi tüm umutları boşa çıkardı ve an itibarıyla 0,19 dolardan işlem gören ancak yine de sektörün en büyük 3. kripto değeri olmayı sürdüren XRP düşüşlerle ve hayal kırıklıklarıyla dolu bir yılı geride bırakmış oldu. Bakalım 2020 yılı XRP yatırımcıları için nasıl sürprizler getirecek?

İlgili Haber
XRP, Ripple'ın Elde Ettiği Başarılara Rağmen Niçin Bir Türlü Yükselişe Geçemiyor?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu