Altcoin

Wikipedia kurucusu Jimmy Wales’tan Bitcoin SV İle İlgili Zehir Zemberek Açıklama!

Wikipedia kurucusu Wales, BSV'nin Wikipedia'ya hiçbir şey sunmadığını düşünüyor.

Kullanıcıları tarafından ortaklaşa olarak birçok dilde hazırlanan, dünyanın en büyük ve tanınmış İnternet ansiklopedisi Wikipedia’nın kurucusu Jimmy Wales, Bitcoin SV (BSV) hakkındaki olumsuz yorumlarıyla gündeme geldi.

Bitcoin SV’nin tanınmış isimlerinden Jimmy Nguyen attığı bir tweetle Wikipedia kurucusu Jimmy Wales’in 20-21 Şubat tarihlerinde CoinGeek tarafından gerçekleştirilecek etkinlikte konuşmacı olacağını duyurdu. BSV’nin Wales’i adeta bir reklam malzemesi haline getirmesi sonrasında hiç de beklenmeyen bir tepkiyle karşılaşıldı ve Wales etkinliğe katılacağını onaylamakla birlikte resmen eteğindeki taşları döktü.

Wales yaptığı açıklamada kendisinin BSV’yi destekliyormuş gibi algılanmasından rahatsız olduğunu dile getirdi ve BSV’nin Wikipedia’ya hiçbir şey sunmadığını ve şirket olarak BVS’yi kullanma ihtimallerinin olmadığını dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu