Kripto HaberleriBitcoinWilly Woo: "Bitcoin'de COVID Çöküşüne Benzer Sert Alımlar Var!"

Willy Woo: “Bitcoin’de COVID Çöküşüne Benzer Sert Alımlar Var!”

Takip et

Yılın son FED toplantısı öncesi enflasyonist baskı nedeniyle kararların yönü belirsizleşti.

Bu puslu hava bazı yatırımcıların risk iştahını düşürmüş olsa da zincir içi veriler birilerinin dipleri satın almaya devam ettiğini gösteriyor.

Bitcoin’de pek çok zincir içi veri fiyatın aşırı ısınmadan soğumaya geçtiğini, bu nedenle de gerçek zirvenin henüz görülmemiş olabileceğini belirtse de bu veriler Bitcoin’deki risk iştahını yükseltmeye yeterli olmuyor.

Önemli fiyat ortalamalarının altında hareket eden ve düşüş formasyonlarından ikili tepe formasyonu oluşturan Bitcoin, yatırımcıları tedirgin etmeye devam etse de popüler analist Willy Woo, boğa piyasasının devam edeceğine ilişkin yeni bir veri paylaştı.

Bitcoin’deki son düşüş ile birlikte perakende yatırımcıların çok sert bir şekilde Bitcoin aldığını ifade eden analist bu denli sert bir alımın Mart 2020’deki Covid çöküşü sırasında meydana geldiğini ifade etti. O sıralar 3000$ seviyelerine kadar geri çekilen Bitcoin  daha sonra 69.000$’a kadar yükselmeyi başardı.

Analist bu hamlenin gerçek bir ayı piyasasına işaret etmediğini belirterek “Gerçek ayı piyasaları satıcılardan değil, alıcımız olmadığında ortaya çıkar.” dedi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları