Bitcoin

Willy Woo’dan Çarpıcı Bitcoin (BTC) Tespiti: “Bu İndikatörde Tüm Zamanların Rekoruna Yaklaştık”

Woo, Bitcoin'in ağ kullanımının rekora ilerlediğini ifade etti.

On-chain analiz konusunda alanının en iyilerinden birisi olan Willy Woo, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) hakkında önemli bir açıklamada bulundu. Woo, Bitcoin fiyatının 36.000 dolar direncinden döndüğü şu günlerde aslında diğer indikatörlerin bir hayli olumlu olduğuna değindi.

Ünlü isim özellikle Bitcoin ağının kullanıcı büyüme hızının tüm zamanların en yüksek seviyesine geldiğini vurguladı.

Bitcoin Fiyatı, Ayı Belirtisi Göstermiyor

Bitcoin fiyatı uzun bir süreden beri 40.000 dolar ila 30.000 dolar arasında işlem görüyor olsa da Woo’ya göre lider kripto para birimi için parlak günler yakın.

Analist, What Bitcoin Did yayınında yaptığı açıklamasında, Bitcoin fiyatının şu an ayı piyasası emareleri göstermediğini ifade etti. On-chain sinyallere baktığında daha fazla insanın BTC ağına geldiğini gördüğünü ifade eden analist, şunları vurguladı:

Kullanıcı büyüme hızı tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştı ve birçok yeni insan gelip alım yapıyor. Bir BTC’den daha az varlığı olan insanlar şu an inanılmaz bir şekilde Bitcoin satın alıyor.”

Woo, şu an kimsenin satmadığını ve balinaların bile satış baskısı oluşturmak yerine daha fazla BTC aldığını vurguladı. 100 BTC veya daha fazlasına sahip olan balinaların yanı sıra “yunuslar ve köpek balıkları” olarak adlandırılan daha mütevazi yatırımcıların da BTC almaya devam ettiği görülmek.

Woo, Wyckoff akümülasyon indikatörüne göre de BTC fiyatının şu an akümülasyon döneminden geçtiğini ve fiyatın buna göre tepki vereceğini düşündüğünü ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu