Bitcoin

Willy Woo’dan Önemli Sinyal: Bitcoin (BTC) Fiyatı Daha Düşecek mi?

Ünlü analist Woo, BTC'nin dibi gördüğünü düşünüyor.

Kripto para piyasası bir türlü yatay hareketten kurtulamadı ve Bitcoin (BTC) fiyatının yeniden 33.000 dolara kadar gerilemesi ile korku artmaya başladı.

Bitcoin daha önce 36.000 doları test etse de buradaki direnci kıramayarak 33.000 dolara gerilemişti. Şimdi ise birçok yatırımcı yeni bir düşüş dalgasının gelip gelmeyeceğinden endişe ediyor. Ünlü analist Willy Woo ise durumun korkulacak kadar ciddi olmadığını savunmakta.

Willy Woo’dan Net Bitcoin Yorumu

On-chain analisti Woo aslında BTC fiyatının buradan aşağıya düşmeyebileceğini ve dip fiyatın gelmiş olabileceğini düşünüyor.

Analist, konu hakkında yaptığı açıklamada borsalardan çekilen BTC miktarının oldukça olumlu olduğunu ve bunun yatay hareket sürerken güven verdiğini ifade etti.

Arz şoku indikatörü açısından da borsalardaki coin miktarının bir hayli düştüğünü ifade eden analist, şu an her şeyin yolunda olduğunu da vurguladı.

Ekim 2020’de fiyatlar yükselişe geçmeden önce tam olarak böyle bir tablo görüldüğünün altını çizen analist, devamında sert yükseliş yaşandığını hatırlattı.

Woo, şu an için net bir fiyat tahmininde bulunmasa da daha önce yaptığı analizlerinde BTC için 150.000 dolar üzerinin mümkün olduğunu vurgulamıştı.

Woo, “şu an bu piyasada short açanlar rekt olabilir” uyarısında da bulundu ve altyapısal gelişmelerin fiyat üzerindeki etkisini göstermesini beklediğini vurguladı.

Sektörün en iyi on-chain analistlerinden birisi olan Woo’nun bu kadar iddialı konuşması ise BTC için uzun vadede bir hayli olumlu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu