BitcoinHaberler

Willy Woo’ya Göre Bitcoin’de Ayının Sonundayız!

Woo, Stablecoin Ratio Oscillator indikatöründeki son durumu paylaştı.

Bitcoin yeniden 40.000$’ın üzerine çıksa da, altcoinlerdeki ciddi bir yükseliş hamlesi gelmedi.

Bitcoin’in düşüş trendini devam ettireceğine dair beklentinin yatırımcıların risk iştahını kapattığını görüyoruz.

FED’in faiz artırımlarına devam edecek olması ve Rusya ve Ukrayna krizinin yarattığı belirsizlik arasında yönü bulmakta zorlanan yatırımcılar için deneyimli analist Willy Woo’dan bir paylaşım geldi.

Geçmişteki ayı piyasalarında yatırımcıların markete teslim olmasına neden olan kapitülasyonları Stablecoin Ratio Oscillator verisi üzerinden gösteren Woo, “kırmızılar kapitülasyonları, yeşiller alanlar akümülasyon bölgesini gösteriyor.” dedi.

Woo’nun paylaştığı grafik üzerinden 2019 yılı sonrası benzer hareketleri takip ettiğimizde Bitcoin’de kısa vadeli bir yükseliş trendi için akümülasyonun devam ettiğini görüyoruz.

Bundan önceki 3 kapitülasyonda aşağıdaki çizginin grafiğin alt kısmına değdiğini ancak güncel grafikte bu temasın yaşanmadığını görüyoruz. Buna dikkat çeken bazı analistler kapitülasyon mumunun hala masada olduğunu düşünüyor.

Woo, grafiği paylaştıktan sonra yön konusunda bir  yorum yapmadı. Ancak dün yaptığı bir paylaşımda, kripto marketin resetlenmek üzere olduğunu ve bunun en son Ekim 2020’de yaşandığını ifade etmişti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu