XRP

XRP 0 Dolara Düşerse Mevcut XRP Yatırımcılarına Ne Olacak?

Tarihte hiçbir zaman için 11 yıl içerisinde kripto para birimlerinden popüler olanları 0 dolara gerileyemedi, buna izin verilmedi.

XRP için iddiaları herkes biliyor. Artık son zamanlarda 0 dolara düşecek olduğu iddiaları sık sık gündemde olsa da yatırımcılar beklediklerini hâlâ XRP’de bulup bulamayacaklarını sorgulamaya devam ediyorlar. Kısa vadede XRP’nin beklendiği gibi sıfır (0) dolara kadar düşmesi durumunda neler olabilir? Eğer böylesi bir senaryo gerçek olur ise XRP sahiplerinin ellerindeki varlıkları satmaları zaten zarar nedeniyle mümkün olmayacaktır.

XRP’nin 0 dolara düşmesi demek kripto paranın değersiz hale gelmesi ve tüm yatırılan paranın yanması anlamını taşıyor. Bu durumdan XRP’yi ancak Ripple kurtulabilecek olsa bile Ripple’ın güveni zedeleyici açıklamaları ve eylemleri nedeniyle yatırımcılar XRP’ye böyle bir durumda güvenmeyeceklerdir.

Bugün 0 dolara düşecek iddialarının arkasında zaten Ripple’ın yatırımcılar ile zıt gitmesi ve kripto para birimi sahiplerinin uyarısına rağmen eldeki tüm XRP’leri satmaya yönelik adımlarından kaynaklanıyor.

Kısaca eğer ki XRP’de 0 dolara düşüş olursa piyasada binlerce mağdur ortaya çıkacak ve kripto paralara olan güven büyük ölçüde zarar görecektir. XRP’nin bu etkisi sadece kendisi ile sınırlı kalmayacak Bitcoin’e de güvensizlik olarak yansıyacaktır. Zira XRP piyasadaki en büyük 3. kripto para konumunda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu