coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizRipple (XRP) 11 Eylül mini fiyat analizi

Ripple (XRP) 11 Eylül mini fiyat analizi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

XRP 24 saatlik olarak bakıldığı zaman dolar karşısında yüzde 4,8 oranında değer kaybederken 0.25 $ fiyat seviyesiyle karşımıza çıkıyor.

Bugün sabah saatlerinde 0.27 dolar seviyelerini gören XRP, bu seviyenin üstünde kalamadı ve tekrar 0,25 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Kripto para piyasasının tekrar 191 milyar dolar seviyelerine gerilemesi ile ana düşüş trendi içinde olan XRP, piyasa eğer böyle devam ederse düşüş trendini sürdüreceğe benziyor.

Son 30 günlük sürece bakıldığı zaman zirve ve dip noktaları 0.37 $ ve 0.24 $ olarak karşımıza çıkıyor. Bu süreçte 0.25 doların altına düşülmesi durumunda bu seneki en dip nokta olan 0.24 $ seviyesi tekrar görülebilir ve bu destek bir kez daha test edilirse kırılabilir aşağı sarkmalar meydana gelebilir.

Son birkaç günlük grafik incelendiğinde ise 0.25 doların önemli bir destek olduğu ve önünde 0.27, 0.275 ve 0.28 dirençleri olduğunu görüyoruz. Genelde her altcoinde olduğu gibi XRP‘de Bitcoin’in hareketleri ile şekilleniyor. Bu süreçte yatırım yaparken özellikle BTC fiyatının göz önünde bulundurmak olası zararların önüne geçebilir. Ayrıca yatırımlara stop loss emri koymak olası anlık düşüşlerden oluşabilecek kayıpların önüne geçebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail