AnalizXRP

Ripple (XRP) 11 Eylül mini fiyat analizi

XRP 24 saatlik olarak bakıldığı zaman dolar karşısında yüzde 4,8 oranında değer kaybederken 0.25 $ fiyat seviyesiyle karşımıza çıkıyor.

Bugün sabah saatlerinde 0.27 dolar seviyelerini gören XRP, bu seviyenin üstünde kalamadı ve tekrar 0,25 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Kripto para piyasasının tekrar 191 milyar dolar seviyelerine gerilemesi ile ana düşüş trendi içinde olan XRP, piyasa eğer böyle devam ederse düşüş trendini sürdüreceğe benziyor.

Son 30 günlük sürece bakıldığı zaman zirve ve dip noktaları 0.37 $ ve 0.24 $ olarak karşımıza çıkıyor. Bu süreçte 0.25 doların altına düşülmesi durumunda bu seneki en dip nokta olan 0.24 $ seviyesi tekrar görülebilir ve bu destek bir kez daha test edilirse kırılabilir aşağı sarkmalar meydana gelebilir.

Son birkaç günlük grafik incelendiğinde ise 0.25 doların önemli bir destek olduğu ve önünde 0.27, 0.275 ve 0.28 dirençleri olduğunu görüyoruz. Genelde her altcoinde olduğu gibi XRP‘de Bitcoin’in hareketleri ile şekilleniyor. Bu süreçte yatırım yaparken özellikle BTC fiyatının göz önünde bulundurmak olası zararların önüne geçebilir. Ayrıca yatırımlara stop loss emri koymak olası anlık düşüşlerden oluşabilecek kayıpların önüne geçebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu