HaberlerXRP

XRP Balinaları Su Yüzeyine Çıktı: Milyonlarca XRP Gönderildi

10 milyon XRP, borsalardan çekildi.

Bitcoin (BTC) fiyatı 57.000 dolara kadar çekilirken TRY karşısında tüm zamanların rekoru kırıldı. TRY karşısında birçok kripto para birimi en yüksek seviyelerini test ederken ABD doları karşısında ise düşüşler devam etti. XRP de son 24 saat içerisinde ABD doları karşısında değer kaybedenlerden birisi oldu. 1,05 dolar seviyesinde tutunmaya çalışan XRP, gelen bir haber ile ise yükseliş elde edebilir.

Normalde kripto para borsalarına gönderilen fonlar satış baskısı olarak yorumlanırken kripto para borsalarından çekilenler ise alım baskısı olarak yorumlanmakta. Bu konuda da yatırımcılara umut verecek hamle, tahmin edilebileceği gibi ikincisi oldu.

XRP Balinası Alım mı Yaptı?

Balinaların işlemlerini takip eden Whale Alert tarafından aktarılan bilgilere göre, 10 milyon XRP bir anda Bithumb kripto para borsasından bilinmeyen bir cüzdana transfer edildi. Fonların şu an söz konusu balinanın cüzdanında öylece durduğu görülmekte. Ripple’ın yüklü transferler ve OTC işlemleri için daha önce Bithumb’ı kullandığı biliniyor ve bu da yüklü bir XRP alımı yapılmış olabileceğine işaret etmekte.

XRP fiyatının uzun bir süreden beri burada sabit kalıyor olması da aslında yakında bir hareketlilik görülebileceğini düşündürüyor. Grafiği oldukça sıkışan XRP’nin yüklü ve yeni bir alım haberinin duyurusunun yapılması durumunda 1,20 doları test etmesi beklenebilir. Bunun devamında ise hedef daha önce görülen 1,93 dolar olacaktır.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Bir gün patlayacak ama ne zaman


Başa dön tuşu