HaberlerXRP

XRP Coinbase Custody ile Uçuşa Geçti: Yüzde 10 Arttı

Dünyanın en büyük kripto para platformlarından birisi olan Coinbase'nin saklama hizmeti olan Coinbase Custody, resmen XRP'yi sisteminde listelemeye başladı.

Dünya kripto para platformu devi Coinbase‘nin saklama hizmeti olan Coinbase Custody artık resmen XRP’yi desteklediğini duyurdu. Bu olay daha önce kamuoyuna duyurulsa da hizmetin faaliyete geçmesi birkaç ayı buldu.

Kurumsal müşterileri hedef alan Coinbase Custody, müşterilerini seçerken en az 10 milyon dolarlık kripto para yatırımı ve bazı teminatlar istiyor. Teminatlar karşılanırsa bir ön inceleme süreci ardından platforma müşteri kabulü gerçekleşmiş oluyor.

XRP’nin yanı sıra ileride daha farklı kripto paraları da sistemlerinde listeleyeceğini duyuran Coinbase Custody, kurumsal yatırımcı için kripto para sektörünü daha güvenli bir hale getiriyor.

Coinbase XRP Fiyatını Uçurdu

XRP, platformda listelenmeye başladıktan sonra piyasa şartlarının kötü olmasına aldırış etmeden ciddi bir şekilde yükselmeye başladı. 24 saatlik periyoda bakıldığı zaman yüzde 10’un üzerinde artış gösteren XRP, yatırımcısının yüzünü güldürdü ve an itibarı ile 0,52 $ seviyelerinde işlem görüyor.

XRP’nin Coinbase Custody sisteminde listelenmesi ardından uzun bir zamandır konuşulan ve iddia edilen “Coinbase sisteminde alım satım yapmak için XRP listelenecek.” iddiaları tekrar alevlendi. İlerleyen günlerde bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini hep beraber göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu