coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerXRP Fiyatı Yeniden Toparlanmaya Başladı: Uzmanların XRP Hedefi Ne?

XRP Fiyatı Yeniden Toparlanmaya Başladı: Uzmanların XRP Hedefi Ne?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası neredeyse iki gün boyunca kan ağladı ve Bitcoin fiyatı 50.000 dolar noktasına kadar geriledi. XRP fiyatı bu düşüşe rağmen yerinde en sağlam duranlardan birisi oldu ve şimdi de yükselişe en önden eşlik ediyor.

XRP Fiyatı Yeşil Kalmayı Başardı

Toplam piyasa değerine göre en büyük yedinci kripto para birimi olan XRP, son 24 saat içerisinde %5,7 yükseliş yakaladı. Bitcoin’in son 24 saat içerisinde %1’lik yükselişine rağmen XRP’nin %5,7 yükselmesi, buna olan ilgiyi de göstermekte. Son 24 saat içerisinde top 10 kripto para arasından en yeşil kalanların ise XRP ve THETA olduğu görülüyor.

Peki uzmanların tahminleri ve XRP teknik analizi fiyat için hangi noktalara işaret etmekte. 4 saatlik grafiğe bakıldığında aslında 0,53 dolara iğne atılmasından sonra hedefin 0,60 dolar olduğu görülebilmekte.

Kısa süre önce 0,60 dolara çıkan ancak burada tutunamayan XRP, piyasanın yeşillenmesi ile yine bu seviyeyi test edecektir.

XRP fiyatının şu an önündeki kilit direnç 0,54 dolar olarak gözüküyor ve bunun devamında 0,60 dolara çıkış hızlanabilir. 0,60 dolar hedefinden sonra ise XRP yatırımcılarının asıl hedefinin 0,77 dolar olduğu söylenebilir.

Kasım 2020’de görülen 0,77 dolara bir daha ulaşılamadı ve dava ile ilgili olumlu haberlerin gelmeye başladığı şu günlerde bu seviyenin kırılması şaşırtıcı olmayacaktır.

Olası bir düşüşte ise XRP fiyatı için kritik seviyenin 0,48 dolar olacağı söylenebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları