AltcoinXRP

XRP Fiyatı Yükseldi, Ripple Fırsatı Değerlendirdi: Milyonlarca XRP Nereye Gitti?

Son 24 saat içerisinde şüpheli ve yüklü 3 XRP transferi yapıldı.

XRP fiyatı basın saatine göre son 24 saat içerisinde %10 yükseliş yakaladı ve Ripple CEO’sunun açıklamaları fiyata ivme kattı. Ripple CEO’sunun “5 soru 5 cevap” niteliğindeki tweet dizisinden hemen sonra XRP fiyatında görülen artış, balinaları ve Ripple’ın kendisini de harekete geçirdi.

İlgili Haber
Ripple CEO'su ve Avukatı Soruları Yanıtladı! SEC İle Anlaşacaklar Mı? Neden Sessizler? Delistler Geri Alınacak Mı?

XRP Fiyatı Yükseliyor

Basın saati itibarıyla 0,34 dolara dokunan XRP/USD paritesi, son 24 saat içerisinde gerçekleştirilen şüpheli işlemleri de tetiklemiş olabilir. Whale Alert tarafından aktarılan bilgilere göre toplamda 55 milyon XRP’lik yüklü transferler gerçekleştirildi ve bunların bir kısmı Ripple’ın kendisi, bir kısmı ise Binance tarafından yapıldı.

Whale Alert’ın tespit ettiği iki transfer 20 milyon XRP’lik paylarla toplamda 40 milyon XRP’nin aktarılmasını sağladı. Üçüncü transferin ise 15 milyon XRP taşıdığı görülüyor. İlk transfer Ripple tarafından yapıldı ve şirketin ana cüzdanından başka cüzdanlara 20 milyon XRP aktarıldı.

Ripple’ın başlattığı ilk transferden sonra ise diğer transfer Bybit kripto para borsasından Huobi’ye, üçüncü transfer ise Coinbase kripto para borsasından Binance’e yapıldı. Transfer edilen XRP’lerin toplam miktarı ise 18 milyon doların biraz üzerinde.

Şüpheli XRP Transferlerinin Sebebi Ne?

Bu transferlerin özellikle XRP’yi delist etmemiş veya platformundan kaldırmamış Huobi ile Binance’e yapılması, satış baskısı olabileceği ihtimalini güçlendiriyor. Binance.US, XRP işlemlerini askıya alsa da Binance’in asıl platformunda hala XRP alım satımı yapılabilmekte.

Buna rağmen XRP fiyatının yükselmeye devam etmesi ise yatırımcıların şüphesini azaltabilir ve ivmeyi daha da güçlendirebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu