blank
Cardano

XRP Fiyatına Yükseliş Getirmişti: Flare’in Cardano (ADA) Kararı İçin Son Durum

Flare'in Cardano entegrasyonu hakkındaki karar yarın belli olacak.

2020 yılının sonlarında XRP fiyatı için inanılmaz bir yükseliş etkisi yaratan Flare Networks‘ün şimdi de Cardano ağı ile ilgili kararı belli olacak. Programatik blockchain ağı Flare Networks daha önce XRP yatırımcılarına 1:1 oranında airdrop yapacağını açıklamış ve airdrop tarihine kadar XRP fiyatı devamlı olarak yükselmişti.

Cardano, Flare Ağına Gelebilir

Flare ekibi şimdi ise Cardano ağının temel kripto para birimi ADA’nın kendi ağında desteklenip desteklenmeyeceğine karar verecek.

F varlık olarak bilinen bu kripto paralar, 1:1 oranında Flare Networks üzerinde üretilmekte. Daha önce XRP ve LTC gibi önde gelen kripto para birimleri ağda desteklenmeye başlandı.

Flare Networks ekibi ise Twitter üzerinden başlattığı referandumda kullanıcıların Cardano ile ilgili kararı vermesini istedi. Cardano ile ilgili anket 10 gün sonra sonuçlanacak ancak sonucun şimdiden belli olduğu söylenebilir. 24.631 oyun kullanıldığı anketin katılımcılarının %85’i evet seçeneğini tercih etmiş.

Cardano’nun ADA ağına geçmesi, hem Cardano hem de Flare için avantaj sağlayabilir. Bu entegrasyon sayesinde ADA’nın likiditesi artacak ve kullanıcılar çok daha fazla merkezsiz ağ ile protokole ulaşabilecek. Flare kullanılarak geliştirilen uygulamalara da bu sayede ADA yatırımcılarının ulaşabileceği tahmin ediliyor.

Kripto para piyasasının bugün yaşadığı sert düşüşe rağmen ADA fiyatının tutunmayı başarmasının sebebi ise bu olabilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu