XRP

XRP Fiyatında Büyük Düşüşe Neden Olabilecek Hamle: 130 Milyon Dolarlık Satış Yapıldı!

Blockchain teknolojisi şirketi Ripple'ın sahibi olduğu XRP için bugün şirket tarafından 135 milyon dolarlık satış yapıldı.

Nexo

Ripple şirketine son günlerde tepkilerin dozu dinmek bilmez hale geldi. Kullanıcılar uyardıkça Ripple satış hamlesine devam etmekte ısrar etti ve en sonuncu karar bugün gerçek oldu. 135 milyon dolar değerinde 500 milyon civarı XRP’yi şirket bünyesinden satış yaparak çıkartan Ripple’a tepkiler şimdiden başladı. 500 milyon XRP’nin satışı sonrasında fiyat henüz düşüş göstermedi askine %0.99 değer kazanarak 0.26 dolardan kendisine alıcı aramaya devam ederken, birkaç saat içerisinde yatırımcıların topluca Ripple’a yanıt verebilmek için büyük satışlar yapabilecekleri konusu gündemde kalmayı sürdürüyor.

Kullanıcılar uyardı: Satış yapar ve fiyatı dibe çekeriz!

Ripple şirketine bundan birkaç gün önce uyarıda bulunan XRP sahibi kullanıcılar eğer bu satış hamleleri devam ederse bunun sonucunun kötü olacağını ve şirketin bu satışlardan pişman olup uzun vadede kaybedeceğini açıklamış ve kendilerinin de Ripple satışları devam ettirme kararı verirse satış yaparak fiyatı düşüreceklerini açıklamıştı. Şirket, XRP kullanıcılarının gücünü önemsiz görmüşe benziyor ve bu hamleye devam etmekte ısrarcı davranıyor. 135 milyon dolarlık satışın şirketin herhangi bir ihtiyacı olmadığı bilindiği halde yapılması haklı olarak tepki çekiyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı