Kripto HaberleriXRPXRP Fiyatında Büyük Düşüşe Neden Olabilecek Hamle: 130 Milyon Dolarlık Satış Yapıldı!

XRP Fiyatında Büyük Düşüşe Neden Olabilecek Hamle: 130 Milyon Dolarlık Satış Yapıldı!

Takip et

Ripple şirketine son günlerde tepkilerin dozu dinmek bilmez hale geldi. Kullanıcılar uyardıkça Ripple satış hamlesine devam etmekte ısrar etti ve en sonuncu karar bugün gerçek oldu. 135 milyon dolar değerinde 500 milyon civarı XRP’yi şirket bünyesinden satış yaparak çıkartan Ripple’a tepkiler şimdiden başladı. 500 milyon XRP’nin satışı sonrasında fiyat henüz düşüş göstermedi askine %0.99 değer kazanarak 0.26 dolardan kendisine alıcı aramaya devam ederken, birkaç saat içerisinde yatırımcıların topluca Ripple’a yanıt verebilmek için büyük satışlar yapabilecekleri konusu gündemde kalmayı sürdürüyor.

Kullanıcılar uyardı: Satış yapar ve fiyatı dibe çekeriz!

Ripple şirketine bundan birkaç gün önce uyarıda bulunan XRP sahibi kullanıcılar eğer bu satış hamleleri devam ederse bunun sonucunun kötü olacağını ve şirketin bu satışlardan pişman olup uzun vadede kaybedeceğini açıklamış ve kendilerinin de Ripple satışları devam ettirme kararı verirse satış yaparak fiyatı düşüreceklerini açıklamıştı. Şirket, XRP kullanıcılarının gücünü önemsiz görmüşe benziyor ve bu hamleye devam etmekte ısrarcı davranıyor. 135 milyon dolarlık satışın şirketin herhangi bir ihtiyacı olmadığı bilindiği halde yapılması haklı olarak tepki çekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları