Kripto HaberleriHaberlerXRP ile Saniyeler İçerisinde 50 Milyon Dolarlık Transfer Yapıldı

XRP ile Saniyeler İçerisinde 50 Milyon Dolarlık Transfer Yapıldı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

TechCrunch ve XRP Capital‘in kurucusu Michael Arrington, XRP’nin para transferinde kullanılacak en iyi yol olduğunu ifade ediyor.

Kurduğu serbest yatırım fonu XRP Capital’e bile XRP adını veren Arrington yaptığı röportajda şu ifadeleri kullandı:

Kendimizi itibari para biriminden ziyade (dolar euro gibi), bir kripto para ismiyle tanıtmak istedik. XRP bence en iyi kripto para. Dünyada bir çok kişi tarafından sevilmemesine rağmen bugün dünyada para transferi yapabileceğiniz en iyi yol XRP’dir.

Yapılan Transfer 3 Saniyede ve 30 Cent Komisyon İle Yapıldı

Arrington, şirketin bir anlaşma üzerine 50 milyon dolarlık transfer yapması gerektiğini ve bunu XRP ile yaptığını ifade etti. 50 milyon dolarlık transfer sadece 3 saniye gibi kısa bir sürede gerçekleşti ve işlem komisyonu olarak 30 cent gibi çok düşük bir ücret ödendi. Arrington bu transferin evrensel transfer yöntemleriyle yapılması durumunda hem zaman hem de komisyon oranında ciddi sıkıntılar yaşanacağını dile getirdi. Ayrıca XRP‘nin, Bitcoin veya Ethereum ile karşılaştırılamayacak kadar hızlı ve masrafsız olduğunu da sözlerine ekledi.

Bu açıklamalardan sonra bir kez daha dünyanın, kripto paraların sunduğu hız, güven ve masrafsız transfer konularına ihtiyacı olduğu anlaşılmış oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları