fbpx
HaberlerKripto ParaXRP

XRP ile Saniyeler İçerisinde 50 Milyon Dolarlık Transfer Yapıldı

TechCrunch ve XRP Capital‘in kurucusu Michael Arrington, XRP’nin para transferinde kullanılacak en iyi yol olduğunu ifade ediyor.

Kurduğu serbest yatırım fonu XRP Capital’e bile XRP adını veren Arrington yaptığı röportajda şu ifadeleri kullandı:

Kendimizi itibari para biriminden ziyade (dolar euro gibi), bir kripto para ismiyle tanıtmak istedik. XRP bence en iyi kripto para. Dünyada bir çok kişi tarafından sevilmemesine rağmen bugün dünyada para transferi yapabileceğiniz en iyi yol XRP’dir.

Yapılan Transfer 3 Saniyede ve 30 Cent Komisyon İle Yapıldı

Arrington, şirketin bir anlaşma üzerine 50 milyon dolarlık transfer yapması gerektiğini ve bunu XRP ile yaptığını ifade etti. 50 milyon dolarlık transfer sadece 3 saniye gibi kısa bir sürede gerçekleşti ve işlem komisyonu olarak 30 cent gibi çok düşük bir ücret ödendi. Arrington bu transferin evrensel transfer yöntemleriyle yapılması durumunda hem zaman hem de komisyon oranında ciddi sıkıntılar yaşanacağını dile getirdi. Ayrıca XRP‘nin, Bitcoin veya Ethereum ile karşılaştırılamayacak kadar hızlı ve masrafsız olduğunu da sözlerine ekledi.

Bu açıklamalardan sonra bir kez daha dünyanın, kripto paraların sunduğu hız, güven ve masrafsız transfer konularına ihtiyacı olduğu anlaşılmış oldu.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box