XRP

3.35 Dolar Ripple (XRP) Fiyatı İçin Bir Hayal Mi Olacak?

XRP'de kritik çanların çaldığı şu günlerde kripto para birimi yatırımcıları beklediklerini bulamayabilir.

XRP hakkında son dönemde herkes bir iddia ortaya attı ancak çoğu kripto para analisti yine sadece ‘konuşmuş olmak için’ iddialar ile gündeme geldiler. Bazıları XRP fiyatında 0.12 dolar, bazıları 0.10 dolar, bazıları ise 0.25 dolar seviyesine yükseliş öngördü! Kime inanacağız? XRP fiyatında 2017 yılında rekor kırılması ile bilinen 3.35 dolar seviyesini bir daha göremeyecek miyiz?

Beklentiler öyle ki kısa vadede XRP için yatırımcılar istediklerini bulamayacakları gibi uzun vadede XRP fiyatı 0 dolara kadar düşerek piyasadan ‘ilk silinen büyük altcoin’ olacak. Birçok kripto para analistinin gelecekte beklentisi pazarda birçok kripto paranın silinmiş olacağı yönünde olsa da yatırımcıların bu tür bir olaya tepki çeken XRP ile mi sahip olacakları yoksa XRP’nin 0 dolar yerine 0.30 dolar seviyesine yükselerek herkesi şaşırtacak mı olduğu konusu belirsiz durumda.

Eskiden 0,20 dolar fiyatla “2017 senesinde XRP’ye erken yatırım yaptım” diyenlerin bile şu zamanlarda zarar ettiği fiyat, birçok yatırımcıyı korkutuyor ve yayın saatine göre 0,19 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Bir şirket bünyesinde faaliyet göstermesi ile sık sık kripto paraların mantığına aykırı olmakla suçlanan Ripple şirketinin kripto parası XRP’nin fiyatı için 3.35 doların kısa süreli olarak hayal olduğu, uzun vadede beklenmemesi gereken bir rekor olduğu iddia ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu