HaberlerXRP

XRP, Ripple’ın Bu Yeni Ortaklığı Sayesinde Kullanıcı Sayısını Ciddi Oranda Artırabilir

Ripple BRD ile ortaklık imzaladığını açıkladı.

Android ve IOS tabanlı platformlardaki en bilinen ve güvenilir kripto para cüzdanlarından biri olarak görülen BRD (eski adıyla Bread) Ripple’ın en yeni ortaklarından biri oldu.

Kullanıcıların bilgisine sunulan bu yeni Ripple-BRD ortaklığı sayesinde XRP’nin kullanıcı sayısı büyük ölçüde artabilir çünkü BRD 170’i aşkın ülkede 2 milyondan fazla indirilme potansiyeline sahip.  Söz konusu ortaklık sayesinde XRP kullanıcıları BRD üzerinden direkt olarak satın alabilecekler. Ayrıca BRD sayesinde kullanıcılar XRP satın alma işlemlerini diğer platformlara göre çok daha uygun fiyatlarla gerçekleştirebilecekler.

Aslında bu yeni gelişmeyi sadece XRP açısından olumlu değerlendirmemek gerek. Nitekim bu durumun BRD’nin de büyük ölçüde işine yarayacağı kesin.

Hatırlanacak olursa Ripple CEO’su bir süre önce yaptığı açıklama ile 2020’nin XRP için bir dönüm noktası olacağından bahsetmişti. Ardı ardına gelen bu yeni ortaklık haberleri ünlü CEO’nun bu iddialı açıklamalarını haklı çıkaracak nitelikte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu