AltcoinXRP

XRP Yatırımcılarının Beklediği Airdrop Haberi Geldi: 100.000.000.000 Spark Geliyor!

Flare Networks'ün XRP yatırımcılarına yönelik airdrop etkinliğinde sona gelindi.

Toplam piyasa değerine göre en büyük yedinci kripto para birimi XRP’yi ve XRP yatırımcılarını ilgilendiren haber sonunda geldi. 2020’nin son aylarında gelen müjdeli airdrop haberi, XRP yatırımcılarının aylardır beklemesine neden oldu. Şimdi ise yatırımcıların beklediği haberde resmen sona gelindi.

Spark Airdrop Programında Yeni Açıklama

Flare Network toplamda 100.000.000.000 adet Spark tokeni dağıtacak ve bunu Aralık ayında snapshot olarak kaydettiği (borsalar o anda elinde XRP tutanların cüzdan görüntüsü alındı) XRP cüzdanlarının sahiplerine yapacak. Flare, aylardır yaptığı planlamanın sonunda ise yeni bir açıklama yaptı ve dağıtımın nasıl gerçekeleşeceğini açıkladı.

Flare Networks’ün ana ağı piyasaya sürüldüğünde, airdrop hakkı kazanan her bir yatırımcı ilk olarak Spark tokenlerinin %15’ini direkt olarak elde edecek. Daha sonra ise her ay ortalama %3 oranında Spark token dağıtımı yapılacak.

Airdrop etkinliğinin minimum 25 ay, maksimum ise 34 ay süreceği belirtiliyor. Flare Networks konu hakkında yaptığı açıklamada bu yöntemle aslında yüklü satış baskısının önüne geçileceğini vurguladı ve Spark token üzerindeki olumsuz etkilerin kaldırılacağını ifade etti.

Bu XRP airdrop programını gerçekleştirmenin en iyi yolu, belirli aralıklarla dağıtım yapmaktan geçiyor.”

Birçok yatırımcı Flare ağına veya Spark tokene bakıp bunun özelliklerini değerlendirmek yerine airdrop ile geldiği için bunu satmaya odaklanacak.

Flare Networks ekibi de bunun farkında ve söz konusu durumun önlenmesi için böyle bir plan yapıldı. Ekip tam olarak tarih vermese de bunun 2021’in son çeyreğinde gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu