HaberlerXRP

XRP Yatırımcılarının Beklediği Haber Geldi: SEC-Ripple Uzlaşması Gerçekleşiyor Mu?

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Ripple‘a açılan ve artık tam bir yılan hikayesine dönen davanın sonuna yaklaşılmış olabilir.

Hogan&Hogan hukuk firmasının ortaklarından Avukat Jeremy Hogan tarafından paylaşılan son belgelere göre SEC ve Ripple arasında bir saatlik bir uzlaşma konuşması yapılacak.

Avukat Hogan, her iki tarafın da anlaşmaya varması halinde davanın bu yıl nisan veya mayıs ayında uzlaşmayla sonuçlanma olasılığına dikkat çekti.

Şimdiye kadar Yargıç Sarah Netburn, Hinman’ın 2018 konuşması ve Estabrook’un notlarıyla ilgili e-postalar da dahil olmak üzere davayla ilgili tüm belgeleri gördü.

Anlaşma Ripple’ın Lehine Sonuçlanabilir

Her iki taraf arasında aylar önce yapılan önceki uzlaşma olumlu sonuçlar vermese de bu seferki anlaşmanın Ripple lehine sonuçlanması bekleniyor.

Yargıç Netburn’ün gördüğü kanıtlar, SEC’in uzlaşmacı bir yaklaşım sergilemesinde son derece etkili olabilir.

XRP Yatırımcıları SEC’i Suçluyor!

Ripple davasının bu denli uzamasının ve XRP fiyatının ciddi anlamda zarar görmesinin SEC’in suçu olduğunu belirten yatırımcılar, söz konusu davanın aslında çok çok daha önce bitebileceğini söylüyorlar. Onlara göre SEC davanın aylarca uzaması için işi yokuşa sürmüş durumda.

Eğer söz konusu uzlaşma beklendiği gibi sağlanırsa ABD merkezli bankalar XRP‘yi destekleyebilir. Bu durum kripto para biriminin yaygın olarak benimsenmesine ve coin fiyatının daha da artmasına imkan sağlayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu