AltcoinHaberlerXRP

XRP’ye Kötü Haber: ABD’li Dev Borsanın CEO’su XRP Hakkında Konuştu

Birbiri ardına gelen delist haberleri sonrası XRP yine benzer bir haber ile gündemde.

Ripple’a ABD’nin menkul kıymet düzenleyicisi SEC tarafından dava açılması, birçok kripto para borsasının XRP ile ilgili riskten kaçınmasına ve bunu platformlarından kaldırmasına neden oldu.

Önde gelen kripto para borsalarının birçoğu XRP’yi delist ederken bu tarihe kadar sadece Uphold borsası XRP için olumlu bir açıklama yapmıştı. Şimdi ise ABD’nin en büyük kurumsal Bitcoin borsalarından Bakkt, XRP hakkında delist haberi vermese de piyasalarda olumsuz etki yaratabilecek bir açıklama ile gündeme geldi.

İlgili Haber
Son Dakika: Binance.US Da XRP'yi Delist Ediyor

Bakkt Yeni Kripto Para Müjdesi Verse de XRP Buna Dahil Değil

Bakkt’ın yeni CEO’su Gavin Michael, yakında halka arz edilecek olan Bitcoin borsası Bakkt’ın yeni kripto para birimleri de listeleyebileceğini belirtti. Normalde sadece fiziksel Bitcoin vadelileri ile hizmet veren Bakkt, CEO’nun açıklamasına göre başka kripto paraları da yakında listeleyecek.

Bu olumlu habere rağmen CEO net bir şekilde XRP listelemeyeceklerini vurgulayarak yatırımcıların beklentiye girmemeleri gerektiğini ifade etti:

Kripto para sektörüne sadece Bitcoin aracılığıyla girdik. Ürün geliştirme çalışmaları kapsamında yakında listelenecek olan başka kripto paralar da olsa da XRP bunlara dahil değil.”

ABD’de Coinbase de dahil birçok kripto para borsası XRP işlemlerini ya durdurdu ya da XRP’yi platformdan tamamen kaldırdı.

2019 yılında inanılmaz bir beklenti yaratan ve herkesin Bitcoin’e rekor getireceğini tahmin ettiği Bakkt’ın başka kripto paraları listeleyeceği haberi oldukça olumlu olsa da bunun XRP’nin üstünü kesin bir şekilde çizmesi, XRP fiyatı üzerinde olumsuz bir baskı oluşturabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
pccix

be bilmemneninçocuğu sana kim açıklama yap dedi ne çıkarın var dimi diye sorarlar adam olana


Başa dön tuşu