XRP

”XRP’yi En Güvenilmez Kripto Para Haline Getirdiniz!”

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, geçtiğimiz günlerde şirketin gelirlerinin XRP satışlarından olduğuna dikkat çekerek yatırımcıların tepkilerine yanıt vermişti.

Milyarlarca dolar değerinde XRP satışları ile gündeme gelen Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketinin bu konuda aynı politikayı uygulamaya devam edecek olduğunu geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Açıklamalarında her zaman şirketini savunan CEO, yatırımcıların bu durumdan asla etkilenmediğine de vurgu yapmıştı.

ABD’de çok gündeme gelmese bile Asya’da XRP yatırımcılarını kızdıran XRP satışlarının şimdilerde devam edecek olduğunun resmen doğrulanması daha büyük bir tepki çekti.

Kullanıcılar XRP’nin yüksek fiyat seviyelerinden bu seviyelere kadar gerilemesinin arkasında şirketin hatalı satış politikalarınca ısrarcı olmasının bulunduğunu, şirketin sürekli satışlar yapmaktan vazgeçmesi gerektiğine değinerek Ripple’a tepki gösterdiler.

XRP yatırımcılarının isteği ile uyumlu olamayacaklarını daha önce defalarca kez bildiren CEO, bugün yine aynı görüşte ve görünen o ki şirket batana dek bu adımlarından vazgeçmeyecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu