binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaYahoo! Japonya Kripto Para Borsası Üzerinde Çalışıyor

Yahoo! Japonya Kripto Para Borsası Üzerinde Çalışıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Şaşılacak bir hamle ile birlikte Yahoo! Japonya kripto para borsası kurma üzerine ciddi anlamda girişimler yapmaya başladı. Coin sistemlerinin dünya genelinde popüler hale gelmesi ile birlikte etkileyici bazı seçenekler ön plana çıktı. Yahoo! bir arama motoru olmaktan çok daha ötesine geçmek için Japonya’da farklı bir girişim üzerinde çalışıyor.

2019 yılında resmi olarak faaliyete geçirilmesi hedefi ile bir coin borsası hareketi içerisindeler. Bunun için çok sağlam bir satın alma dahi yaparak gündeme bomba gibi düştüler.

BitARG Exchange Tokyo %40 Hissesi Alındı

Yahoo! Japonya, bu anlamda ilk satın almasını yaptı. İlerleyen süreçte son derece büyük çaplı bir borsa sistemi kuracaklarını net olarak söyleyebiliriz. Öyle ki satın alınan bu %40 oranındaki hisse de adından ciddi anlamda söz ettirecek gibi görünüyor.

%40 hissenin 2 Milyar Dolar gibi bir rakam karşılığında alındığına dair haberler geldi. Tabi ki alınan bu hisseler henüz aktif bir şekilde kullanılmıyor. Esas hedef, Yahoo! Japonya kripto para borsası projesinin 2019 yılı itibari ile resmi olarak hayata geçirilmesi.  Ancak bu piyasalar içerisinde yer alabilmek için FSA kaydı almak zorundalar. Bunun için de hareketli bir sürecin içerisine girdiklerini net olarak söyleyebiliriz. Neler olacağını bekleyip göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail