binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinYapay Zeka Projelerindeki Yükseliş Devam Ediyor! Hangi Coinler Piyasadan Pozitif Ayrıştı? İşte...

Yapay Zeka Projelerindeki Yükseliş Devam Ediyor! Hangi Coinler Piyasadan Pozitif Ayrıştı? İşte Detaylar

Yapay zeka ile ilgili tokenlar, son 24 saat içinde önemli ölçüde yükselerek kripto para piyasasından pozitif olarak ayrıştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yapay zeka ile ilgili başlıca tokenlar, son 24 saat içinde önemli ölçüde yükselerek kripto para piyasasından pozitif olarak ayrıştı.

Yapay Zeka ile İlgili Tokenlar Etkileyici Kazançlarla Kripto Piyasasındaki Artışa Öncülük Ediyor

Özellikle, SingularityNET (AGİX) ve Fetch.ai (FET) ile ilişkili yerel kripto para birimleri, Fetch.ai’nin (FET) %6’nın üzerinde ve SingularityNET’in %5’lik bir artış kaydetmesiyle dikkat çekici kazançlar gösterdi.

İş süreçlerini kolaylaştırmak için yapay zeka ve makine öğrenimini kullanmasıyla tanınan Fetch.ai, yalnızca geçtiğimiz ay %15’in üzerinde kayda değer bir yükselişle öne çıktı.

CoinGecko verileri, AI token piyasa değerinin etkileyici bir şekilde 27,7 milyar dolara ulaştığını ve son 24 saat içinde %10’un üzerinde önemli bir artış kaydettiğini ortaya koyuyor.

Buna karşılık, küresel kripto para piyasası değeri daha mütevazı bir yükseliş yaşadı ve aynı dönemde %2,6’lık bir artışla 2,45 trilyon dolar oldu.

Sanatçıları üretken yapay zeka sanat eserleri için bilgi işlem gücüne erişimle güçlendiren merkeziyetsiz bir platform olan Render (RNDR) da dahil olmak üzere diğerleri yükseldi ve geçtiğimiz gün %7’nin üzerinde değer kazandı.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Vadeli İşlemlerde Çok Sayıda Altcoin İşlem Paritesi İçin Güncelleme Yapacağını Açıkladı!

Yapay zeka ile ilgili tokenların günlük rallisinde dikkat çeken bir diğer oyuncu da, fiyatı son 24 saat içinde %4 artarak 0,85 dolara ulaşan AIOZ’dur.

Geçtiğimiz yedi gün içinde AIOZ’un fiyatı %30 gibi etkileyici bir oranda artarak AI token piyasasında gelecek vaat eden bir oyuncu olarak konumunu daha da sağlamlaştırdı.

Bu arada, en iyi 30 kripto para birimini temsil eden GM 30 Endeksi de kayda değer bir yükseliş yaşadı ve son 24 saat içinde %2,79 artarak 131,92’ye ulaştı.

CoinGecko verilerine göre, Bitcoin hakimiyeti şu anda %50,6 iken, Ethereum hakimiyeti %14,9’dur ve yapay zeka ile ilgili tokenların yol açtığı piyasa artışının ortasında bu iki lider kripto para biriminin kalıcı etkisini yansıtmaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail