Haberler

Yatırım Yapmadan Kripto Para Kazanmanın Yolları

Bitcoin kazanmak için birçok yol vardır. Bu yolların en yaygın olanı şüphesiz yatırımdır. Yatırımcılar herhangi bir kripto paraya yatırım yaparak ellerinde ürünün değerlenmesini ve bu şekilde kar sağlamayı amaçlar.

Aslında piyasada yatırım haricinde kripto para kazanabileceğiniz farklı enstrümanlar da mevcuttur. Bunlardan yüksek kar vaat edenlerin çoğu dolandırıcılık faaliyeti olurken bir kısmı ise güvenilir bir şekilde yapılabilmektedir.

Alışveriş Ödülleri

Bugün bazı alışveriş siteleri, sistem üzerinden yapılan alışverişler karşısında müşterilere kripto para ödemeleri yapıyor. Kupon niteliğinde olan bu ödemeler çoğu zaman satın alma tutarının yüzde 30’una kadar geri ödeme yaparken her geçen gün daha yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Lolli ve FoldApp gibi platformlarda bu alışveriş ödülleri aktif olarak kullanılırken bunun özellikle Türkiye’de de hızlı bir şekilde gelişeceği öngörülmektedir.

Bot Programları

Bazı programlar sayesinde sizin veya başkalarının oluşturdukları algoritmalara göre elinizdeki sermaye üzerinden ticaret yapma fırsatı sağlayabilirsiniz. Ancak bilinçsiz şekilde yapılan bot kullanımlarının çoğu zaman zararla sonuçlanabileceğini unutmamalısınız. Özellikle bu kulvarda birçok dolandırıcı web sitesi de olduğu için eğer bu yöntemi denemek istiyorsanız mutlaka platformun güvenilirliğini önceden araştırmalısınız.

Stake Etme

Önemli miktarda kripto paranız varsa, stake etmek kripto para kazanmanın kazançlı bir yolu olabilir. Örneğin, Ethereum yakın zamanda Proof-of-Stake algoritmasına geçecek. Bu, Ethereum sahiplerinin ağı güvence altına almak için ETH’lerini paylaşabilecekleri ve karşılığında daha fazla Ethereum ile ödüllendirildikleri anlamına geliyor. Bitcoin stake edilemese de, stake etme yoluyla kazanılan birçok kripto para borsalar tarafından hizmete sunulmuş ve aktif olarak çalışır durumda.

Ayrıca birçok borsa çeşitli kripto paraları stake ederek kazanç sağlamanın önünü açıyor.

Online Oyun

Bu, Bitcoin kazanmanın gelişmekte olan bir yoludur. Bir kripto online oyun sitesinde BTC kullanarak para kazanabilirsiniz. Bu sitelerin başında da 1xBit geliyor.

1xBit, yeni kullanıcılarına ilk dört para yatırma işlemi için bir hoş geldin bonusu olarak 7 BTC‘ye kadar ödeme sunuyor. Bonusu bahis yapmak için kullanırlarsa, karşılığında çok daha fazla kazanabilirler. Ayrıca platformda seçebileceğiniz 25’ten fazla kripto para birimi var. 1xBit ile ilgili dikkate değer bir şey, tamamen anonim olması ve böylece hiç kimsenin hakkınızdaki yetkisiz bilgilere erişerek gizliliğinizi ihlal edememesidir. Kayıt işleminin çok basit olmasının nedeni budur ve çok az bilgi gerektirir.

Yeterince kazandığınızda ve para çekmek istediğinizde, para çekme talebinde bulunarak bunu kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca, para çekme ücreti yoktur, bu nedenle Bitcoin’lerinizi almanız tamamen size aittir. Dahası, oynayabileceğiniz çeşitli oyunlar vardır, bu da platformda sıkıcı bir an olmadığı anlamına gelir.

Sonuç

Bunlar, düşük risklerle Bitcoin kazanmanın başlıca yollarıdır. Online oyun oynamakla ilgileniyorsanız, 1xBit’e kaydolabilir ve yukarıda listelenen tüm bonusların ve teşviklerin tadını çıkarabilir ve eğlenebilirsiniz. Ayrıca diğer meşru ve düşük riskli yöntemleri aynı anda deneyebilir ve daha fazla kazanabilir veya daha rahat olduğunuz birini seçebilirsiniz ve kendiniz için kripto para kazanabilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu