Kripto HaberleriBitcoinYatırımcılar, Bitcoin'in Yükseleceğine İnanıyor

Yatırımcılar, Bitcoin’in Yükseleceğine İnanıyor

Takip et

Lider kripto para birimi Bitcoin sürekli olarak değer kazanıyor. Ancak kısa vadede yatırımcılarına yüksek oranlarda herhangi bir kazanç sağlayamayan Bitcoin, özellikle de kısa vadede yatırımcılarına ciddi sorunlar yaratırken, 9.000 doların altına gerilemesi ve benzer endişeler durmaksızın devam ediyor.

Bitcoin fiyatının yükselmesi beklentisi sürerken, kripto para camiasında sürekli olarak en büyük sorun olarak Bitcoin’in 5.000 dolara veya 7.000 dolarlı fiyat seviyelerine kadar düşüş yaşaması endişesi bulunuyor.

Yatırımcılar, özellikle kısa vadede çok daha fazla yükseliş olabileceğine olan inancını korurken, Hong Kong merkezli yatırımcıların alım işlemlerinin az da olsa devam etmesi, ABD’de kripto para alımlarının normal seviyede bulunuyor olması gibi sebepler yatırımcıların umudunu korumasına sebep oluyor.

Ancak bir grup yatırımcı ise fiyatın yükselmeyeceğine inanıyor.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları