Kripto HaberleriBitcoinYatırımcılar Satıyor: Bitcoin Düşüyor

Yatırımcılar Satıyor: Bitcoin Düşüyor

Takip et

Son 24 saat içerisinde 250 dolardan daha fazla değer kaybı gören Bitcoin güncel piyasa fiyatı giderek geriliyor. Yatırımcılar 10.400 dolara kadar yükseliş gösterip ardından 10.200 dolarda dengelenme sürecinde bir anda gerileyerek 9.300 dolara kadar düşüş gösteren Bitcoin’i bu dönemde elde tutmak istemiyorlar.

Bugün yaşanan düşüşler alımlara oranla satışların çok daha fazla olduğunu gösterirken, balinaların ise bu dönemde eylemlerine devam ettikleri ve piyasada daha büyük oranda satışlar ve alımlar yaparak bir anda piyasayı değiştirebilecek olduklarından söz ediliyor.

ABD’li kripto para yatırımcılarının sayısında yaşanan düşüş ile Asya merkezli ülkelerde ve özellikle Çin’de yatırımcı sayısında düşüş yaşandığından söz ediliyor. Piyasada yeni yatırımcı bulmanın çok zor olduğu, yeni yatırımcıların piyasaya girmekten endişe duydukları belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları