bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAltcoinYatırımcıların En Çok Takip Ettiği 10 Kripto Para!

Yatırımcıların En Çok Takip Ettiği 10 Kripto Para!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blockchain teknolojisi hayatımızdaki her alanda yer almaya başladıkça kripto para birimlerinin benimsenmesi de artmaya devam ediyor.

Benimsenme oranın artmasının doğal bir sonucu olarak da daha çok kişi kripto para birimleri ile ilgileniyor ve yatırım yapıyor. Kripto para birimlerine artan ilgi kendisini sosyal medya platformlarında da gösteriyor.

En popüler platformlardan olan Twitter’ın da kripto para toplulukları ve analistler için önemli ve ayrı bir yeri bulunuyor.

Kripto para piyasası ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden Watcher Guru isimli hesap en çok Twitter takipçisi olan kripto paraları paylaştı.

27 Kasım tarihi itibari ile güncel olan listede sırası ile BNB, Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE), XRP, SHIB, Ethereum (ETH), CRO, SafeMoon, Cardano (ADA) ve Solana (SOL) yer alıyor.

BNB 6,2 milyon takipçi ile lider kripto para birimi Bitcoin’i geride bırakarak birinci sırada yer aldı.

Bitcoin 3,8 milyon takipçi ile 2.sırada yer alırken Tesla CEO’su Elon Musk’ın sıkı destekçisi olduğu Dogecoin 2,5 milyon takipçi ile 3. sırada yer aldı.

SEC ile başı belada olan XRP’nin ise 2.2 milyon takipçisi bulunuyor. Son zamanların en popüler kripto para birimi SHIB 2.1 milyon takipçi ile 5. sıraya yerleşti.

1,8 milyon takipçi ile 6.sırada bulunan Bitcoin’den sonra ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum ise takipçi sayısı bakımından alt sıralarda yer aldı.

CRO tokeni 1,3 milyon, SafeMoon tokeni ise 1,2 milyon takipçi ile 7.ve 8. sırada yer aldılar.  Cardano 1,1 milyon, Solana ise 1 milyon takipçi ile en çok Twitter takipçisi olan kripto paralar arasına sondan da olsa girmeyi başardı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları