Kripto HaberleriBitcoinYavuz Selim Yıldız: Düğünüm İçin 10 Bin Dolara 8.000 Bitcoin Bozdurmuştum!

Yavuz Selim Yıldız: Düğünüm İçin 10 Bin Dolara 8.000 Bitcoin Bozdurmuştum!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yavuz Selim Yıldız isimli Türkiye’de yaşayan bir Twitter hesabı sahibi kendisinin yıllar önce 8.000 Bitcoin’i sadece düğün yapmak için bozdurduğunu ve bugün 80 milyon dolara eşit bu miktarın kendisi için o dönemde 10.000 dolar ettiğini açıkladı. Bitcoin’in fiyatındaki gelişmelerin bu kadar fazla olacağını beklemeyen isimlerden olan Yavuz Selim Yıldız kendisinin bozdurmuş olduğu BTC’ler sayesinde düğününü yapabildiğini açıkladı.

4.5xx dolara satın aldığı kripto para birimini 10.000 dolar kadar bir fiyata satış yaparak elindeki tüm Bitcoin’leri satmış olduğunu belirten Yavuz Selim Yıldız bu konuda elinde bugün için hiçbir Bitcoin ve kripto para birimi yatırımı olmadığını açıkladı. BTC’nin fiyatında son dönemde yaşanan dalgalanmalar devam ederken bu tür insanların sayısının geçmişte çok sayıda olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları