binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinYeni Haftada Bir Altcoinde Tam 1 Milyar Dolarlık Token Kilit Açılışı Var!

Yeni Haftada Bir Altcoinde Tam 1 Milyar Dolarlık Token Kilit Açılışı Var!

Verilere göre yeni haftada bir altcoin, piyasa değerinin çok üstünde bir token kilit açılışı ile karşı karşıya kalacak.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası yeni haftada oldukça ilginç bir token kilit açılış etkinliğine sahne olacak.

Kısa bir süre önce Binance’in Launchpool projesi olarak piyasaya sürülen Aevo (AEVO), 15 Mayıs 2024 Çarşamba günü yaklaşık 1 milyar dolarlık bir token kilit açılışı yaşayacak. Token kilit açılışının Türkiye saati ile (UTC+3) 08:00’de gerçekleşmesi bekleniyor.

AEVO’nun yalnızca 132 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip bir altcoin olduğu düşünüldüğünde bu son derece ilgi çekici bir gelişme olacak. Kilidi açılacak tokenler, sirkülasyondaki tokenlerin %752’isine tekabül ediyor.

İlgili Haber  BofA Açıkladı: "Haziran Ayı Unutulmaz Bir Ay Olacak", İşte Nedeni

Bununla birlikte AEVO’nun vesting tablosu, tüm tokenlerin kilidi açıldıktan hemen sonra dönüştürülebileceği varsayımıyla RBN vesting programına göre hesaplanıyor. RBN sahipleri, RBN’lerini 1:1 oranında AEVO’ya dönüştürebiliyor.

Söz konusu token açılışlarının ardından AEVO maksimum arzının önemli bir kısmı sirkülasyona girmiş olacak. AEVO fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 1.20 dolardan işlem görüyor. İlk piyasaya çıktığı dönemde altcoinin fiyatı yaklaşık olarak 3 dolardan açılış yapmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail