HaberlerShiba Inu

Yeni SHIB Balinasının Sahip Olduğu Coin Miktarı Dudak Uçuklattı!

Meme kripto para birimi son 1 haftalık yükselişiyle göz doldurdu.

Yeni SHIB balinası, yüklü Shiba Inu alımıyla dikkatleri üzerine topladı. 3,4 trilyon SHIB satın alan balina, bu alımıyla ETH balinaları içinde USD değerine göre en büyük holdingin sahibi konumuna erişti.

WhaleStats Blockchain hizmeti tarafından sağlanan son veriler şaşırtıcı miktarda SHIB tutan yeni bir Shiba Inu balinasının ortaya çıktığını gösteriyor.

WhaleStats’a göre iki işlem halinde gerçekleşen alımlar Shiba Inu topluluğunda yeni bir balina dalgası oluşturdu. Söz konusu cüzdan şu anda 3.457.477.154.937 adet SHIB jetonu barındırıyor ve bunun USD karşılığı 115.998.358 dolar.

WhaleStats tarafından paylaşılan bir başka tweet, SHIB’in diğer kilometre taşlarına da ulaştığını gösteriyor. SHIB şu anda en büyük 2. meme kripto para birimi olmakla beraber en büyük 1.000 ETH balinası arasında da USD değerine göre en büyük coin’dir.

Meme belirteci artık portföylerinin %16,85’ini oluşturmakta. Bu da 1.822.731.714 dolarlık fiyata karşılık geliyor. ETH balinaları ayrıca 1.738.099.872 dolar değerinde FTT ya da diğer bir ifadeyle SHIB portföylerinin %16.07’sini elinde tutuyor.

SHIB ise tüm bu hareketlenmelerin ardından CoinMarketCap verilerine göre en değerli kriptolar arasında 13. sırada yer alıyor ve 0.00003045 dolardan işlem görüyor. Ayrıca son 7 günlük grafiklere bakıldığında neredeyse %40’lik bir fiyat artışı yaşayarak yatırımcılarını mutlu etmeyi başarmış görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu