Bitcoin

Yoni Assia: Bitcoin ETF’si Uzun Süre Gerçekleşmeyecek!

eToro platformu CEO’su Yoni Assia, Bitcoin ETF’sinin ABD’nin büyük bütçeli kurumu SEC’in bir süre daha erteleyecek olduğunu ve onay vermeyecek olduğunu açıkladı. SEC, 2019 yılının 2. ayında Bitcoin ETF’si ile ilgili karar verilecek olduğunu ve daha fazla bu sürecin ertelenmesini istemediklerini resmi olarak açıklamış ve kripto paraların SEC bünyesinde durumunun kötü veya iyi olarak değil, geleceğe ve güvenlik risklerine bakıldığını açıklamıştı.

eToro platformu CEO’su Yoni Assia ise bugün basına yaptığı önemli açıklamasında, kripto para birimi Bitcoin için ETF’nin bir süre daha uygulanmasını beklemediğini ve SEC’in bu konuda kafa karışıklığı yaşadığını açıkladı. Bitcoin ETF’si beklentileri dolayısı ile piyasada ikiye bölünen taraflar ise kripto para fiyatlarının Bitcoin ETF’sinden dolayı risk altında olduğunu ve her an büyük kayıplar ile kazançların ETF kararından sonra yaşanabilecek olduğunu düşünüyorlar.

Milyonlarca yatırımcı bekliyor

Milyonlarca yatırımcı kripto para birimi Bitcoin’in ETF’sine SEC tarafından nasıl karar verilece olduğunu düşünerek sürecin bir an önce sona ermesini bekliyor. SEC ise sürekli belirli süre ertelemeyi uygun görerek kripto para yatırımcılarını uzun süredir bekletmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu