AnalizBitcoin

Yükselişi Bilen Türk Analistten Bitcoin Fiyat Öngörüsü

İsabetli tahminleri ile bilinen ünlü analist Selcoin, BTC'deki son yükselişi öngördü ve yeni tahminde bulundu.

Yaptığı isabetli ve bilgilendirici tahminleri ile adından söz ettiren Selcoin, BTC’deki maximalist düşünceleri ile biliniyor. Daha önce birçok kez isabetli tahmin yapan ünlü isim, son birkaç gündür Bitcoin’de bir yükseliş bekliyordu. Dün akşam “gece 3 civarında bir yükseliş olabilir” şeklinde açıklama yapan analist, bu tahminini de tutturdu ve nokta atışı bir öngörüde bulunmuş oldu.

Geçtiğimiz günlerde 9000 doların geçilmesinden sonra oluşacak FOMO etkisiyle beraber halving öncesi son fiyatlanmanın görülebilecek olduğunu belirten ünlü analist, mart aylarına kadar bir yükseliş olabileceğini düşünüyor. Halving fiyatlanmasının son aşamasına girildiğini belirten ünlü isim 11.800 ila 12.500 seviyelerine kadar bir yükselişin görülebilecek olduğunu ifade etti.

Ayrıca halving sürecini genel olarak değerlendiren ünlü isim, “haberi duyunca al gerçekleşince sat psikolojisine göre” halvingin gerçekleşeceği tarihe* kadar (mart nisan aylarına kadar) yükseliş olacağını, halving gerçekleştiğinde kar satışları nedeniyle ciddi düşüşler görülebileceğini ve bu düşüşten sonra da asıl yükselişin başlayacağını öngörüyor.

*Halvingin (yarılanma) mayıs ayında olması öngörülüyor.

**Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu