binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinYükselişi Fırsat Bilen Balina Satış Yaptı, Altcoin Fiyatı Olumsuz Etkilendi!

Yükselişi Fırsat Bilen Balina Satış Yaptı, Altcoin Fiyatı Olumsuz Etkilendi!

Lookonchain, Ocak ayında 7 milyon FRONT alan bir balinanın yaşanılan fiyat artışı sonrasında elindeki FRONT'ları sattığını ve 1,75 milyon dolar kar elde ettiğini yazdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dün %50’nin üzerinde yükseliş yaşayan FRONT cephesinde hareketlilik yaşanıyor.

Kripto para piyasasındaki önemli market yapıcılardan biri olan ve yatırımlarıyla dikkat çeken DWF Labs, dün Binance’ten 100.787 FRONT (44.000 dolar değerinde) alımı yapmıştı.

İlgili Haber  Büyük Market Yapıcı DWF Labs Bu Altcoinden Biriktirmeye Başladı, Fiyat Yükselişe Geçti!

Sonrasında fiyatı yükselişe geçen FRONT‘ta satımlar gerçekleşti. Bu satışlardan birini de 8 ay önce FRONT alan bir balina yaptı.

Popüler kripto para platformu Lookonchain, Ocak ayında 7 milyon FRONT alan bir balinanın yaşanılan fiyat artışı sonrasında elindeki FRONT’ları sattığını ve 1,75 milyon dolar kar elde ettiğini yazdı.

“Ocak ayında 7 milyon FRONT (o sırada 1,33 milyon dolar değerinde) çeken bir balina yaklaşık 8 ay boyunca elindeki FRONT tokenlerini tuttuktan sonra nihayet bir fiyat artışı gördü.

Daha sonra son 8 gün içinde ortalama 0,44 dolar fiyatla Binance’e 7 milyon FRONT (3,08 milyon dolar değerinde) yatırdı.

FRONT ticaretinden yaklaşık 1,75 milyon dolar kar elde etti.”

Dün yaşadığı yükselişle 0,69 dolara kadar çıkan FRONT, satış sonrası düşüşe geçti ve yazım esnasında 0,472 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail