AltcoinAnaliz

Yüzde 1400’ün Üzerinde Kazandıran 1INCH Coin Nedir? – 1INCH Analizi

Borsalarda yeni listelenen coinler rekor yükseliş yaşamaya devam ediyor. Bugün ise inceleyeceğimiz coin 1INCH...

Kripto para piyasası Binance üzerinde bugün listelenen 1INCH, %1400’den fazla yükselişi ile bir anda ilgi odağı haline geldi. Merkeziyetsiz finans (DeFi) içerisinde yönetişim kavramını yeni bir seviyeye taşıyacak olan 1INCH, 1INCH borsasının kendi tokeni olarak piyasaya sürüldü.

Yayın saati itibariyle yaklaşık 63 milyon dolar piyasa değerine ulaşan 1INCH, 2.50 dolar seviyelerinde alıcı buluyor. Binance’de 0.20 dolardan borsaya giren token, yarım saat içinde %1440 artış göstererek 3.08 dolara yükseldi. Bu artışı görüp iştahlanan birçok yatırımcı fiyatta yaşanan gerilemeleri fırsat bilerek alım yapıyor.

Yeni bir coin olması nedeniyle oldukça volatil olan 1INCH için 15 dakikalık zaman aralığında bir değerlendirme yapmayı unutmadık. İlk etapta düşen sarı trend çizgisini kırarak %20’den fazla artış yaşayan coin, şimdi de beyaz düşen trend çizgisini deniyor.

Grafikte uygulanan fibonacci sonucunda 2.246 – 2.2875 dolar aralığı önemli bir alan olarak ortaya çıkıyor. Ayrıca an itibariyle fiyatın 2.44 dolarlık direnci üzerinde olduğu görülüyor. Stoch RSI göstergesine bakıldığında ise göstergenin zirve seviyelerinde olduğu ortaya çıkıyor. Ancak RSI göstergesinin 64 seviyelerinde olması beyaz düşüş trendinin kırılıp yükselişin devam etmesi olasılığını güçlendiriyor.

Bütün bu yükseliş ihtimallerinin tersine, fiyatın beyaz çizgiden satış tepkisi yemesi gerilemeye neden olabilir. Ancak yatırımcılar, genel olarak yükselişi devam edeceği yönünde düşüncelerini belirtiyorlar. Grafikte görülen ikili dip (W) formasyonu, yükselişin devam edeceğini yönünde de ekstra bir sinyal olarak görülebilir.

1INCH 15 Dakikalık Grafik

*Piyasaya yeni giren coinler birçok yatırımcının odağında olduğu için son derece volatil ve risklidir. Bu coinlere yatırım yapılacaksa mutlaka bakiyenin bir kısmı ile yatırım yapılması ve stop limit emirlerinin kullanılması öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Binance için referans kodunuz nedir

Yusuf Numanoğlu
Halk adamı

Halk için yaşa halk için öl referans kodu xxxrp


Başa dön tuşu