bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAltcoinZcash'in Hard Forku Ycash Borsalarda İşlem Görmeye Başladı: Ciddi Değer Kaybı Yaşadı

Zcash’in Hard Forku Ycash Borsalarda İşlem Görmeye Başladı: Ciddi Değer Kaybı Yaşadı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

19 Temmuz’da Zcash‘in çatallanması ile ortaya çıkan Ycash, borsalarda listelenmeye ve işlem görmeye başladı. Henüz çok büyük borsalarda olmasa da YoBit gibi borsalarda işlem gören Ycash, üretildiği gündeki değerinin neredeyse yüzde 70 daha gerisinde işlem görüyor.

Listelenmeye başladığı gün yaklaşık 21 dolardan işlem gören Ycash, ciddi bir şekilde düşüş yaşadı ve 2 dolar seviyelerine kadar geriledi. An itibarı ile bir toparlama ile yükseliş yaşayan Ycash 6.20 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Zcash’in “dost” çatalı olarak ifade edilen yeni kripto para Ycash, daha önceki hardforklarda gördüğümüzün aksine çatallanan kripto parasının yani Zcash’in desteğini alıyor. Zcash ekibi tarafından tam destek verilen bu çatallanmanın yapılma amacı ise daha düşük maliyetli donanımlar ile madencilik yapılması imkan sağlamak.

Öte yandan Zcash an itibarı ile 74 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları