binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin1.8 Milyar Doları Yöneten İsimden "Bitcoin'de Boğa" Açıklaması

1.8 Milyar Doları Yöneten İsimden “Bitcoin’de Boğa” Açıklaması

Milyarder yatırımcı Bill Miller IV, yaptığı açıklamasında Bitcoin boğası ve genel kripto para piyasası hakkında konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

CNBC’ye konuşan ünlü yatırımcı Bill Miller IV, kripto para piyasasında önemli bir sermaye yeniden fiyatlandırma olayı olacağını öngördüğünü ve Bitcoin’e yönelik kararlı boğa eğilimini dile getirdi.

Başarılı yatırım stratejileriyle tanınan Miller, Bitcoin’in önemli büyüme potansiyeline ve gelişen finansal ortamdaki önemli bir role sahip olduğunu söyledi.

Röportaj sırasında Miller, Bitcoin’in Ocak ayının ortasından bu yana iki kattan fazla değer kazanarak çok hızlı bir yükseliş gösterdiğinin altını çizdi. Ayrıca MicroStrategy’nin Bitcoin üzerinde bir kaldıraç rolü oynadığına dikkat çekerek BTC’nin geleceğine duyduğu güveni vurguladı.

Miller, Bitcoin’in hala önemli bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu ve mevcut konumunun bir sermaye yeniden fiyatlandırma olgusunun yalnızca ilk aşamalarını temsil ettiğini ileri sürdü. Miller, varlıkların değerlemesinde bir paradigma değişimine işaret eden dijital sermaye fiyatlandırmasına geçişi özellikle belirtti.

İlgili Haber  Analiste Göre Bitcoin'de Boğa, "Aşırı Isındı" - Anlamı Ne?

Bitcoin’in realize kapitalizasyonuna değinen Miller, bunun yatırımcı duyarlılığını ölçmedeki önemini açıkladı ve 500 milyar dolar tutarında önemli miktarda itibari para biriminin Bitcoin’e dönüştürüldüğünü açıkladı. Bu önemli akına rağmen Miller, Bitcoin’in piyasa penetrasyonunun mevcut toplam sermayeye kıyasla nispeten düşük kaldığını ve daha fazla büyüme için geniş bir alan olduğunu söyledi.

Miller ayrıca Nisan ayında gerçekleşecek olan yarılanma (halving) olayının Bitcoin’in yukarı doğru gidişatı için bir katalizör olabileceğini savundu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail