Kripto HaberleriAltcoin100 Milyon Dolarlık Alımdan Sonra İki Yıldır Uyuyan Dogecoin Balinası Uyandı!

100 Milyon Dolarlık Alımdan Sonra İki Yıldır Uyuyan Dogecoin Balinası Uyandı!

İki yıldır uyuyan Dogecoin balinası uyandı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dogecoin’e olan sevgisi ve desteğiyle bilinen Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter CEO koltuğuna köpeği Floki’yi oturtmasından sonra Floki Inu (FLOKI) ve Dogecoin (DOGE) gibi mem tokenlerde yükseliş yaşanmıştı.

Dogecoin son 24 saatte kazanımlarının bir kısmını geri verse de DOGE cephesinde hareketlilik devam ediyor.

Dün bir balinanın yüklü miktarda Dogecoin almasından sonra bugün de uyuyan bir balina uyandı.

Popüler zincir üstü veri platformu Lookonchain, iki yıldır aktif olmayan bir Dogecoin balinasının uyandığını ve 326.5 milyon DOGE’yi yeni bir adrese aktardığını söyledi.

“Yaklaşık 2 yıldır atıl durumda olan bir cüzdan,30 dakika önce yeni bir adrese 28 milyon dolar değerindeki 326,4 milyon Dogecoin transfer etti.

Dogecoin’e yakın zamanda bir şey olacak mı?”

Genellikle bu tarz büyük bir transfer o altcoin için aşağı yönlü bir fiyat hareketine yol açabileceği değerlendiriliyor.

Bu bağlamda balina DOGE’leri hemen satarsa ani bir fiyat düşüşüne yol açabilir ancak balina hemen satmayıp biraz elinde tutarsa bu satışın fiyat üzerindeki etkisi minimum düzeyde olacaktır.

Hatırlanacağı üzere Lookonchain, bir balinanın 16 Şubat’ta kripto para borsası Crypto .com‘dan 63 milyon dolar değerinde 250 milyon DOGE , bir 15 Şubat’ta ise 39 milyon dolar değerinde 200 milyon DOGE satın aldığını belirtmişti.

İlgili Haber
Bir Balina 100 Milyon Dolar Değerinde Dogecoin Aldı! Yükseliş Sinyali Mi?

Son 24 saatte %2,32 oranında düşüş yaşayan Dogecoin, yazım esnasında 0,08677 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları