binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberler100 Milyon Dolarlık Kripto Para Fonu Duyuruldu: İşte Detaylar

100 Milyon Dolarlık Kripto Para Fonu Duyuruldu: İşte Detaylar

Önemli bir yatırım şirketi, 100 milyon dolarlık kripto para fonunu duyurdu. İşte bilinmesi gereken tüm detaylar...

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para yatırım dünyasının devlerinden biri olan Galaxy Digital, erken aşamadaki kripto şirketlerine yatırım yapmayı amaçlayan 100 milyon dolarlık bir fon başlatmaya hazırlanıyor.

Galaxy Ventures Fund I, LP adlı fon, Galaxy’nin 2023 yılında varlık yönetimi işine entegre edilen girişim sermayesi franchise’ının bir parçası. Fon, 1 milyon dolardan başlayan ilk yatırımlarla önümüzdeki üç yıl içinde 30’a kadar girişime yatırım yapmayı hedefliyor. Odak noktası, kripto alanında finansal uygulamalar, yazılım altyapısı ve protokoller geliştiren girişimler olacak.

İlgili Haber  SEC, Ethereum Spot ETF'ler İçin Kamuoyu Yorumu Talep Etti: ETH İçin Olumlu Mu? Bloomberg Analisti Açıkladı

Galaxy Digital kripto yatırımlarında güçlü bir geçmişe sahip. Şirket son altı yılda 100’den fazla projeye 200 milyon dolar yatırım yaptı. Galaxy’nin Interactive ekibi daha önce dışarıdan sermaye toplamış olsa da, bu girişim ekibi için bir ilk.

Paylaşılan bir yatırımcı e-postasına göre, yeni fonun “tescilli bilanço yatırımlarının başarısını doğrudan, kurumsal düzeyde bir fon aracılığıyla sürdürmesi” bekleniyor.

Bir diğer yatırım şirketi olan Paradigm de kısa bir süre önce 750 ila 850 milyon dolarlık bir kripto para fonu oluşturma planını açıklamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail