BitcoinEthereum

11.000 Kişi 1 Milyon Dolarlık Bitcoin’e Sahip

CoinMetrics verilerine göre 2019 yılında 11.000 Bitcoin cüzdanında 1 milyon dolardan fazla Bitcoin olduğu açıklandı.

CoinMetrics verilerine göre 2019 yılında 1 milyon ABD Dolarından daha fazla Bitcoin’e sahip 11.000 cüzdan keşfetti. Yapılan açıklamada kripto para birimi sahibi 11.000 kişinin 1 milyondan daha fazla Bitcoin elde ettiği ve 1 milyon dolardan fazla Bitcoin’e sahip olanların sayısının az olmadığı kanıtlanmış oldu. Ethereum cüzdanlarında ise 11.800 cüzdanda 1 milyon ABD Dolarından daha fazla Ethereum olduğu açıklandı.

Şaşırtıcı bir konu olarak Ethereum cüzdanlarında 11.800 kişinin 1 milyondan daha fazla parasının olması oldu. Zira Bitcoin’den 800 kişi daha fazla 1 milyon doların üzerinde Ethereum’a sahip ve bunun çoğunu zengin insanların oluşturduğu biliniyor.

Bitcoin ve Ethereum sahibi olan bu kişiler balina değiller ancak kendi çaplarında büyük piyasa fiyat değişimi gerçekleştirebilecek kadar büyük cüzdana sahipler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu