Altcoin

2 Coin 24 Saatte Yatırımcılarına Yüzde 35+ Kazandırdı!

Kripto paraların arasında adı sanı bilinmeyen bazı altcoinler sizi 1 gecede zengin edebilir.

“1 gecede paranız %30 değerlenecek” deselerdi ne derdiniz? Tahminen “nasıl olacak bu iş?” diye yanıt verirdiniz. Ama kripto para birimlerinde bu tür olaylar çok sık görülüyor. Birçok kripto para yatırımcısı kazançlarının artışından ve düşüşünden söz ederken, zaman zaman ise tek gecede binlerce dolar kazanan ve hatta milyonlarına milyonlar katan yatırımcı insanlar olduğu biliniyor.

Belki 1.000 dolarlık bir yatırımla 1 gecede milyoner olmak hayali çok uzak olabilir, ancak uzun vadede 1.000 dolarlık bir yatırımla milyoner olmak, hatta bu yolda milyarder olmak bile mümkün olabilir. Bugün kripto para camiasına 10.000 dolar altı yatırımla giren ancak milyarder olan isimler olduğu biliniyor.

Riskli Altcoinlere Yatırım Doğru Hamle Mi?

Çok riskli olan altcoin varlıklara yatırım son derece riskli olabilir, ancak sonuca odaklanmak daha doğrudur. Eğer ki paranızı daha riskli bir yatırım aracına yatırmak istiyorsanız yakın zamanda yükseleceğine inandığınız yatırım araçlarına yatırabilirsiniz. Adı sanı bilinmeyen altcoinler zaman zaman balina yatırımcıların bir anlık yatırımları ile %100’ü aşan oranlarda yükselebiliyor ve sonucunda yatırımcılarına çok büyük kazançlar sağlayabiliyor. Bunun hangi altcoin olacağını ve balinaların hangi altcoin varlığını tercih edeceklerini önceden bilmek ise pek de fazla mümkün olmuyor.

Solana (SOL) %42 Değerlendi

24 saat önce Solana (SOL) adlı coine yatırım yapmış olsaydınız 100 lira yatırdıysanız 142 lira olarak geri alacaktınız. Ancak birçok insan bu kripto para biriminin bu kadar değerlenecek olduğunu bilmediği için yatırım yapmadı ve Solana’dan (SOL) kazanç edenler ya eski yatırımcılar, ya da balinalar oldu.

Solana’nın bu kadar yükselmesindeki etken sebebin aynı zamanda küçük yatırımcıların ilgisi ile balina eylemleri olduğu belirtilirken, yükselişin daha da artış gösterip göstermeyecek olduğu merak konusu. 7 günlük işlem sürecinde %15 kaybettiren Solana, 24 saat içerisinde ise yeni yatırımcılarına çok fazla kazandırmış görünmekte.

Gnosis (GNO) %34 Kazanç Getirdi

74 milyon dolarlık piyasa hacmi ile 122. sıradan göz kırpan Gnosis (GNO) adlı altcoin, son 24 saat içerisinde %34 oranında kazanç getirdi. 7 gün içerisinde ortalama %24 yükselen Gnosis (GNO), bu yükselişi ile özellikle son 1 hafta içerisinde yatırım yapan neredeyse herkese kazanç elde ettirdi. Bu artışların ardında balinalardan daha çok küçük-orta güçte olan risk almayı seven kripto para birimi yatırımcıları olduğu tahmin ediliyor.

“Bu gibi hacimsiz altcoinlere yatırım yapmak çok büyük riskleri beraberinde barındırır. Yükselen coinler iştah kabartıcı olabilir ancak bu şekilde yapılan yatırımlar genelde büyük zararlar ile sonuçlanır. Bu sebeple hacimsiz coinlerr yatırım yaparken mutlaka kaybedileği zaman çok fazla sorun olmayacak ufak miktarlar ile yatırım yapılması tavsiye edilmektedir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu