Kripto HaberleriAltcoin200 Milyon Dolarlık Yatırım Bu Altcoini Yükseltti!

200 Milyon Dolarlık Yatırım Bu Altcoini Yükseltti!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Merkeziyetsiz kablosuz ağ projesi geliştiricisi Helium Network bugün D sınıfı bir finansman turunda 200 milyon dolar toplayarak değerlemesini 1.2 milyar dolara yükselttiğini duyurdu.

Andreessen Horowitz, Seven Seven Six, Goodyear Ventures, Deutsche Telekom tarafından desteklenen projenin bugünkü finansman turu Tiger Global ve Andreessen Horowitz’in a16z kripto fonu tarafından yönetildi.

Proje bu duyuruda önemli de bir ayrıma gidileceğinden de bahsetti. Bazı karışıklıkları gidermek için şirket Nova Labs adında yeniden markalaşma yoluna gitti. Bu sayede Helium projesinin merkeziyetsizliğinin güçlendirilmesi hedefleniyor.

Nova Labs COO’su Frank Mong bu kararlarına ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“Ağın sahibi olmadığımızı net bir şekilde ifade etmek için adımızı değiştiriyoruz. Ağı kuran biziz ancak bunu açık kaynak kodlu hale getirdik ve durmadan büyüyen bu ağı sürdürenlerin insanlar olduğunu bilmek önemli bir nokta.”

İsim değiştiren şirket Helium’un haklarını Helium Vakfına devredecek. Bu vakıf topluluk tarafından seçilen bir yönetim organıdır ve ağ iyileştirmelerini denetler.

Bugün finansman turunu duyuran Helium’un fiyatında da bir yükseliş yaşandı. Projenin tokeni HNT %15 oranında primlenirken haber saatimiz itibariyle 26$ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları