Bitcoin

2018’den Beri Bitcoin (BTC) Tahminleri İle Bilinen Analistten Yeni Açıklama!

Bitcoin fiyatı yeniden hareketlenmeye başladı ve tam yükseliş başlamışken ünlü analistten yorum geldi!

Bitcoin (BTC) fiyatı 38.000 dolara kadar düşerek panik yaşattıktan sonra yeniden toparlanmaya başladı.

BTC, dün gece yükseliş elde ederek 41.000 dolar üzerine çıktı ve 42.000 doları test ediyor. Peki BTC’nin bu gidişatı hakkında uzmanlar tam olarak ne düşünüyor?

BTC Geri mi Dönüyor?

2018 yılında bile BTC için çok başarılı tahminler yapan ünlü analist Smart Contracter, 207.000 takipçisine yönelik yaptığı açıklamasında BTC’nin kısa vadede toplam 5 aşamalık bir düşüş trendinde olduğunu vurguladı.

Analist, bu düşüş trendinin bitmek üzere olduğunu ve BTC’nin bu hafta 45.000 dolar hedefli bir ralliye başlayacağını aktardı.

Analist, BTC fiyatının bu hafta 45.000 dolara kadar çıkacağını düşünse de bunun kısa vadeli olduğunu aktardı.

Ünlü isme göre 4 saatlik grafikte yükseliş, devamında ise düşüş görülüyor. Rallinin kısa ömürlü olacağını ifade eden ünlü isme göre düşüş başladığında 37.000 dolar desteği test edilebilecek.

Elliot Dalga teorisine güvenen ünlü analist, daha önce yaptığı tahminlerinde ciddi başarı elde etmişti. Analist konu hakkında ise şunları belirtti:

Düşüşü gördük ve şimdi herkesi bir anda bullish yapacak yükseliş için 44.000 dolar gerekiyor. BTC’nin günlük grafiği çok iyi gözüküyor ancak bu sadece %15’lik sıçrama getirebilir ve devamında yine düşüş görülecek.”

BTC gerçekten de bir anda ciddi sıçrama elde etti ve bunun 42.000 dolar direncini kırıp 44.000 doları test etmesi beklenebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu