binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoin2020'nin Boğa Koşusunu Doğru Tahmin Eden Analist: Bitcoin (BTC) Bu Seviyeleri Görebilir!

2020’nin Boğa Koşusunu Doğru Tahmin Eden Analist: Bitcoin (BTC) Bu Seviyeleri Görebilir!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2020’nin sonlarındaki boğa koşusunu doğru tahmin eden analist William Noble , 2023’ün hem kripto hem de hisse senetleri için şaşırtıcı derecede iyi bir yıl olabileceğini söyledi.

Ünlü Analist, Nasdaq Boğa Bayrağından Çıkarken Bitcoin’in (BTC) 56 Bin Dolara Yükselmeye Hazır Olduğunu Belirtti

Bitcoin (BTC) yılın ilk yedi haftasında yaklaşık %50’lik bir yükseliş göstererek son altı ayın en yüksek seviyesi olan 24.900 dolara ulaştı ve geleneksel piyasalardaki duyarlılık gibi dış güçler de bu yükselişi büyük ölçüde destekledi.

Son zamanlarda, kripto piyasası ve Wall Street’in teknoloji ağırlıklı Nasdaq endeksi, ABD Merkez Bankası’nın endişelerine ve bunun sonucunda Hazine getirilerindeki artışa karşı dirençli hale geldi.

“Bitcoin uzun bir taban formasyonundan çıkıyor. Bir deyiş vardır, taban ne kadar büyükse yükseliş de o kadar yüksek olur,” diyen Emerging Assets Group araştırma direktörü ve Goldman Sachs ve Morgan Stanley eski analisti William Noble açıklama yaptı:

Kripto paranın 2020 sonlarında 20.000 dolardan 40.000 dolara yükselişini doğru tahmin eden Noble, “Bitcoin konsolidasyondan 56.000 dolara geri dönen başka bir parabolik harekete geçebilir” dedi.

Bitcoin Grafiği

“Parabolik hareket”, kripto piyasasında sınırlı düşüşlerle beklenen dürtüsel bir yükselişi tanımlamak için sıklıkla kullanılan bir ifadedir.

İlgili Haber  Charlie Munger'dan Yeni Bitcoin ve Kripto Para Açıklamaları Geldi! "Benim Gibi Düşünmeyenler..."

Yaygın olarak takip edilen momentum göstergesi göreceli güç endeksi (RSI) haftalık grafikte yükseliş yönünde ayrışarak düşüş trendinin sona erdiğini teyit etti.

RSI’daki yükseliş sapması, Kasım 2022’de gözlemlendiği gibi, gösterge fiyattaki yeni düşük seviyeye karşılık vermediğinde meydana gelir. Bu, ayıların güç kaybettiğinin ve boğaların güç kazandığının bir işaretidir.

Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum (ETH), 21 Ocak ve 2 Şubat’taki en yüksek ve 25 Ocak ve 13 Şubat’ta kaydedilen en düşük seviyeleri birleştiren trend çizgileriyle tanımlanan genişleyen bir üçgenden henüz çıkmadı.

Noble’a göre, olası bir kırılma Ethereum’un yerel tokenında büyük kazançlar getirebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail