Kripto HaberleriBitcoin2021'de Bitcoin Nasıl Kapanış Yapacak? İşte Ünlü Uzmanın Görüşleri!

2021’de Bitcoin Nasıl Kapanış Yapacak? İşte Ünlü Uzmanın Görüşleri!

Takip et

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) an itibarıyla yeniden 66.000 doların üzerine çıktı ve yükselişini devam ettiriyor.

Bitcoin fiyatının kısa süre önce 67.000 dolara kadar yükselerek tüm zamanların rekorunu kırması aslında bütün piyasayı hareketlendirdi ve birçok ünlü isim şu an önümüzdeki aylarda yeni rekorlar bekliyor.

2021 yılının sonlarında aynı 2017’de olduğu gibi rekor yükseliş bekleyen analistler, ünlü bir uzmana göre yanılabilir.

BTC İçin 2021 Beklenen Yıl mı?

Ünlü kripto para analisti Benjamin Cowen, YouTube üzerinden yaptığı son açıklamasında Bitcoin’in 2021 yılını rekor bir yükselişle bitirmeyeceğine inandığını belirtti.

Analist, büyük resme baktığında lider kripto para biriminin 65.000 dolarlık banda yakın bir noktada kapanış yapabileceğini düşünüyor. 2021’in Bitcoin için 28.000 dolar ila 65.000 dolar arasında geçtiğini belirten analist, bu yıl rekor yükseliş beklemese de diğer yıl kesinlikle bunu beklemekte.

Analiste göre 2021 “büyük akümülasyon” yılı olacakken 2022 ise asıl rallinin yaşandığı dönem olacak. Bitcoin’in bu sefer 2017’den farklı bir hareketlilik yaşayacağını belirten analist, 2022’de çok ama çok ciddi bir ralli görülmesini bekliyor.

Özellikle Bitcoin ETF’inin onaylanması ile lider kripto para biriminin önünün açıldığını belirten analist, net bir fiyat ise paylaşmadı. Ünlü isim, 2021’in sonunda sürpriz bir düşüş bile bekliyor ve bunun birçok yatırımcıyı kandırmasının mümkün olduğunu vurguluyor. Ayı piyasası ise 2022’nin sonlarına kadar tam anlamıyla gelmeyebilir.

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

“Ünlü kripto para analisti Benjamin Cowen” Adam bir Youtuber, ünlü bir analist değil. Ben beğeniyorum analizlerini, o ayrı bir konu…

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları