Litecoin

24 Saatte En Fazla Litecoin Kazandırdı

24 saatte kripto paralardaki değişim.

Litecoin fiyatı 24 saat ortalaması olarak %4.5 oranında yükseldi. Kripto para fiyatlarında yaşanan değişimlerin bir süredir olumsuzluklar ile devam ediyor olması ve kripto para piyasalarından silinen milyarlarca dolarlık paranın etkileri yatırımcılara zor günler yaşatmıştı, yaşatmaya da devam ediyor.

Bitcoin fiyatı 24 saat ortalaması olarak %3 oranında değer kazanırken, XRP ve Ethereum fiyatında da benzer değer artışları oldu ve 24 saatte kripto para birimleri zarar etmedi. Kazanç konusunda bir süredir tepkilerin odağında olan kripto paraların 30 günlük sürede yaşadıkları büyük düşüşler ve piyasa hacmi kayıplarının en yüksek seviyeye ulaşması yatırımcıların satışlar yapması ile son bulacak olduğu eleştirilerinin hedefine gelirken, Litecoin 24 saatte en fazla değer kazanan kripto para birimi oldu.

Bitcoin alanlar bekliyor

Bitcoin sahipleri ise bir süredir ne zaman yükseliş olacağını düşünüyor ve tekrar ne zaman rekor kırabilecek oldukları günü ve tarihi bekliyor. Bitcoin fiyatının uzunca bir süre rekor kırması beklenmezken, yatırımcıların her türlü senaryoya hazır olmaları ve 1 yıl rekor kırılamayacak olduğu ihtimalini düşünerek yatırımlarını kontrol etmeleri önerilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu