binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoin24 Uyuyan Balina Cüzdan, Kripto Para Borsasına 24 Milyon Dolarlık Altcoin Taşıdı:...

24 Uyuyan Balina Cüzdan, Kripto Para Borsasına 24 Milyon Dolarlık Altcoin Taşıdı: Satmak İçin Mi Yakmak İçin Mi?

Çok sayıda kripto para balinası, ortak bir hareketle merkezi bir kripto para borsasına yüklü altcoin transferi yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

24 uyuyan cüzdan, kripto para borsası OKX’e 24.31 milyon dolara tekabül eden 428.145 OKB yatırdı. Balinaların ortalama token yatırma fiyatı OKB başına 56.78 dolar oldu.

Bu cüzdanlar dört yıl önce OKX’ten sadece 6.36 dolar ortalama fiyatla toplam 443.718 OKB çekmişti ve bu da 2.82 milyon dolara tekabül ediyordu. Ortak OKB varlıklarının değeri o zamandan bu yana 21,59 milyon dolar artarak, yatırma fiyatına göre %792’lik bir artışla 24.41 milyon dolara yükseldi.

Bu gelişme, OKEX tarafından 16 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilen büyük bir Geri Satın Al ve Yak etkinliğinin hemen ardından geldi. Bu etkinlik sırasında 748 milyon dolar değerinde 11.48 milyon OKB geri satın alınmış ve yakılmıştı. Dikkat çekici bir şekilde, bu tokenlerin 9.68 milyon OKB’si (631 milyon dolar), söz konusu 24 cüzdana benzer şekilde dört yıldır hareketsiz olan 539 cüzdandan gelmişti.

İlgili Haber  Son Dakika: SEC'in, Ethereum'u Bir Menkul Kıymet Olarak Sınıflandırmak İçin Kampanya Yürüttüğü İddia Ediliyor

OKX Ekibi, 4 Mayıs 2019’dan bu yana her üç ayda bir OKB’yi yakmak üzere geri satın alıyor. Bu, piyasa ve operasyonel performansa dayanıyor, ancak belirli kuralları açıklamıyorlar. Bu model göz önüne alındığında, 24 cüzdanın OKB tokenlerini başka bir Geri Al ve Yak etkinliği için iade etmiş olabileceği akla yatkın geliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail