Ana SayfaDogecoin3.2 Milyar Dogecoin (DOGE) Soğuk Cüzdana Çekildi!

3.2 Milyar Dogecoin (DOGE) Soğuk Cüzdana Çekildi!

Takip et

Tesla CEO’su Elon Musk’ın favori altcoini Dogecoin‘de bazı hareketlilikler tespit edildi.

Ağ üzerindeki Dogecoin işlemlerini takip eden Dogecoin Whale Alert isimli hesap sabah saatlerinde 218 milyon dolar değerinde 3,2 milyar Dogecoin’in ABD’nin popüler ticaret platformu Robinhood’dan soğuk cüzdana taşındığını bildirdi.

Robinhood platformundan soğuk cüzdana çekilen 3,2 milyar DOGE’ye ilişkin net bir bilgi bulunmuyor. Bunun borsa içerisinde bir dahili transfer olma ihtimali üzerinde de duruluyor.

Gün içerisinde Robinhood’daki Dogecoin hareketliliğinin devam ettiğini izledik. Dahili harici pek çok transfer gerçekleşirken, En iyi 20 cüzdan arasında yer alan bir Dogecoin cüzdanına 10,988,259 DOGE (724,269$) giriş olduğu görüldü.

Yine Robinhood’dan bilinmeyen cüzdanlara iki farklı işlemde 40 milyon dolar ve 67 milyon dolar değerinde Dogecoin gönderildiği bildirildi.

Yatırımcılar bu hareketliliğin nedenini merak ederken DOGE 0,067$ seviyelerinden işlem görmeye devam ettiğini izliyoruz.

Doge Whale Alert’in  bildirdiğine göre Robinhood olarak işaretlenen cüzdanlarda yatırımcılar adına 40 milyar DOGE‘ tutuluyor. 2,7 milyar dolar değerindeki bu DOGE’ler toplam arzın %30’unu temsil ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları